Dispenser per mjalte

990 L

Ka stok

  • Materiali: Akrilik + ABS
  • Përmasat: rreth 14.3x8x8 cm
  • Ngjyra: transparente
KODI: i2371442 Kategori: ,

DISPENSER PER MJALTE

Ky shperndares mjalti mundeson shperndarjen e lehte dhe te sakte te mjaltit te lengshem.

E thjeshte dhe e lehte,  shperndani mjaltin dhe mbani duart dhe kuzhinen tuaj te paster.

Fale kesaj pajisje nuk do te keni me pika dhe rremuje neper kuzhine.

Specifika:

  • Dispenser per mjaltin
  • Mund te perdoret per salca te ndryshme
  • Materiali: Akrilik + ABS
  • Dimensionet: 14.3x8x8 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg

Main Menu

dispenser mjalti online ne dyqan taxi

Dispenser per mjalte