Dial Vision Glasses Original | Syze optike adjustable lens

2,490 L5,490 L (-55%)

Ka stok

  • Syze universale per te gjitha moshat
  • Dizajn shume modern
  • Rezistente ndaj goditjeve ne toke
  • Syzet jane te konfigurueshme
  • Skeleti shume fleksibel me disa numra
KODI: dial-vision-glasses Kategori: , , , , , Etiketime: , ,

DIAL VISION GLASSES ORIGINAL

Dial Vision Original | Syze Optike me lente te ndryshueshme | Adjustable Glasses | Best Review | Albania

As seen on TV

Dial Vision Eyeglasses As seen On Tv Dyqan TaxiJane syze te rregullueshme qe japin vizion te kristalte te qarte.
Te cilat e arrijne kete duke perdorur teknologjine me lente rreshqitese.
Lente te nje cilesie te larte.

Ndryshimi i numrit

Ndryshohen nga minus syze ne distance ne numer plus, syze leximi. 
Skeleti i tyre qendron i njejte pa pasur nevoje per ndryshime.
Dizajn i personalizueshem Unisex eshte perfekt per burrat dhe grate.

Keto syze, Dial Vision [ Adjustable Glasses ] jane bere me korniza fleksibel dhe te qendrueshme qe nuk thyhen lehte.
Syze rezistente | Skelet i qendrueshem | Xhama te kristalte |
Teknologji me lente me rreshqitje e lehte per tu perdorur.
Mund te transformohen lehtesisht ne | syze leximi |
Disponojne lente me dy pjese qe jane te rregullueshme per vizionin optimal.
Thjeshte terhiqni numrin dhe mund te rregulloni fokusin.

Syze optike te krijuara ne menyre perfekte per njerezit e gjenerates se re

| Dial vision – Adjustable Glasses | Dial vision eyeglassesSyze Dial Vision Te rregullueshme Adjustable ne Dyqan Taxi

Jane syzet e persosura ne rastet kur numri i syzeve tuaja aktuale ka ndryshuar.
Ju mund te perdorni | Dial Vision | Syze Optike |
Perdorimi i | Dial Vision | Adjustable Glasses eshte i thjeshte |
Mund te rregullohen nga | -6D deri ne +3

| Syze me Lente | nuk synojne te zevendesojne syzet tuaja por perdorini si nje pale syze rezerve ne rast se jeni ne pune | sport | lexim | nderkohe qe jeni duke pritur syzet tuaja te reja .

| Dial Vizion Glasses | nuk ka per qellim te zevendesoje syzet e tua te tanishme, as keshillat te dhena nga mjeku juaj i syrit.
Perdorini | Dial Vision | si nje pale syze rezerve kur syzet tuaja aktuale nuk jane prane jush, jane demtuar apo ju kane humbur.
Rregulloni thjeshte pershtatjen e lenteve me shikimin tuaj dhe cdo tjeter eshte ne rregull.
Shikimi juaj eshte i qarte dhe syte tuaj nuk do jene me te lodhur.

Dyqan Taxi mundohet per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe gamen e artikujve qe ju nevojiten.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me | cmimet me konkuruese | ne treg |

SYZE DIAL VISION ORIGINAL

 As seen on TV Product 

Adjustable Eyeglasses më të mira në treg | Reading Glasses

Shijoni syzet me te mire korrektuese duke porositur nje pale syza Dial Vision! Keto syze me fokusim kane nje buton te vogel me te cilin mund te gradoni numrin e syzeve sipas nevojes qe keni. Perfitoni shikim te qarte 20/20 pa patur nevoje te shkoni te mjeku per syza te reja sa here qe numri juaj ndryshon. Asnje vegel tjeter nuk nevojitet.

Jane syzet me perfekte praktike per te gjitha llojet e aktiviteteve, me material polikarbonati do jene shoqeruesi juaj i perditshem. Perdorini syzet Dial Vision kur ngisni makinen, duke lexuar, kur punoni ne kompjuter, kur shihni televizorin e shume raste te tjera! Perfitoni nje shikim super te qarte pa patur nevoje te mbani disa pale syze per te gjitha rastet. Keto syza mund tju japi nje shikim te gradueshem nga numri -6 deri ne numrin +3 per sejcilin xham.

Dial vision adjustable lens eyeglasses

Luftoni lodhjen e syve me stil; Syzet tona jane edhe moderne edhe funksionale 100%! Me dizajnin e tyre uniseks syzet Dial Vison jane perfekte per te gjitha llojet e fytyres. Dials to adjust, impact resistant pair of glasses.

Kane nje skelet fleksibel 49-22-141 , dhe xhama qe i rezistojne goditjeve. Jane shume te lehta per tu pastruar, dhe jane ndertuar per te mbijetuar kohes. Ska rendesi nese nuk shihni larg apo afer, syzet tona jane perfekte per te gjitha rastet.

As seen on TV
Eshte nje brand shume i njohur per produkte qe shiten Online 
Dyqani jone sjell per ju nje game te kesaj firme edhe ne Shqiperi

Bli online ne menyre te Sigurte ne Shqiperi

SYZE DIAL VISION NE | Dyqan Taxi | Best Review | Albania

| Qendra Tregtare me e madhe Online |

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Syze Optike

Be the first to review “Dial Vision Glasses Original | Syze optike adjustable lens”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

syze dial vision lente te rregullueshme dyqan taxi online blerje porosi

Dial Vision Glasses Original | Syze optike adjustable lens

2,490 L5,490 L (-55%)

Shto ne Shporte