Dahua Camera C22 | WiFi Cloud Kamera

9,400 L

S’ka stok

Monitorim 24 ore me modalitetin Night vision. Algoritmat inteligjent IR ju paraqesin nje pamje te paster dhe ne zonat me pak ndricim.
Regjistrimet mund ti ruani ne karte memorje ose ne Easy4ip Cloud.
KODI: t-0302202003 Kategori: ,

DAHUA CAMERA C22

Dahua Camera C22 | Wifi Cloud Kamera

Kamera Dahua me 2 menyra komunikimi Audio. Ndertuar me mini mikrofon te integruar ju lejon te nderveproni me familjaret, kafshet apo dhe me mysafiret e paftuar.
Sensor te kualitetit te larte mundesojne pamje live te pastra.
Kend i gjere shikimi 114 grade ju lejon te shijoni hapesiren tuaj ne cdo kend te saj.
Monitorim 24 ore me modalitetin Night vision. Algoritmat inteligjent IR ne Dahua kamera ju paraqesin nje pamje te paster dhe ne zonat me pak ndricim.
Regjistrimet mund ti ruani ne karte memorje ose ne Easy4ip Cloud. Sherbimi Easy4ip Cloud ju thjeshteson jeten me ane te njoftimeve ne telefonin tuaj.
Mund te regjistroheni ne Easy4ip lehtesisht:
1.Hapni nje account.
2.Skanoni QR Code

3.Lidhuni me WiFi


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Be the first to review “Dahua Camera C22 | WiFi Cloud Kamera”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Camera dahua C22

Dahua Camera C22 | WiFi Cloud Kamera

9,400 L