Corape per Varicet ne kembe | Trajtimi i variceve

890 L

Ka stok

Rrisin qarkullimin duke ju çliruar nga dhimbja dhe ënjtja e dobët e kembeve.
Zinxhir-rezistent  i bën ato të lehtë për t’u vendosur dhe ngritur.
Ndihmoni në lehtësimin e simptomave tuaja gjatë gjithë ditës
Dizajni i bën çorapët mbështetës të përsosur për udhëtime të gjata.

KODI: 14111908 KATEGORIA: Etiketime: , ,

CORAPE PER VARICET NE KEMBE

Corape per Varice ne Kembe | Trajtimi per Varicet

Merrni lehtësim të menjëhershëm edhe nga dhimbja dhe ënjtja juaj më e keqe me këto “çorape” të zgjuara që rrisin qarkullimin dhe mund të vishen me çdo lloj këpucësh. Zinxhiri i qëndrueshëm në këmbë i bën ato të thjeshta për t’u ngritur. 

Corapat e reja revolucionare të kompresionit zip lehtësojnë dhimbjen, ënjtjen dhe venat me variçe! Zinxhiri rezistent i bën Zip Sox corape te cilat mudn te vishen lehtesisht. Prodhuar me një najlon të frymëmarrjes (90%) dhe përzierje material elastik që lejon që ato të vishen me çdo lloj këpucësh. Dizajni i butë dhe i rehatshëm përshtatet në çdo madhësi të këmbës. Gjatesia e tyre shkon deri ne gju.

Corape per Varicet ne Kembe | Trajtimi

varicet ne kembe trajtimi

Karakteristika | Varice

Corapet e kompresionit rritin qarkullimin menjëherë duke ju çliruar nga dhimbja dhe ënjtja e dobët e kembeve.
Bërë me një najlon të frymëmarrjes (90%) dhe një përzierje me material elastik.
Zinxhir-rezistent  i bën ato të lehtë për t’u vendosur dhe ngritur.

Corape per varicet – Ndihmojne ne trajtimin e tyre

Ndihmoni në lehtësimin e simptomave tuaja gjatë gjithë ditës, çdo ditë me çorape të kompresimit Zip Sox.
Dizajni i bën çorapët mbështetës të përsosur për udhëtime të gjata dhe aspak i bezdisshem.
Personat që qëndrojn ose punojn ulur per nje kohe te gjate ndjejne një dhembje therese, kjo ndihmon në trajtimin e venave merimangë, venave me variçe dhe ënjtjen e këmbëve etj.


Blerje online te Sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Teregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Corape

Be the first to review “Corape per Varicet ne kembe | Trajtimi i variceve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

varicet trajtimi per varice corape

Corape per Varicet ne kembe | Trajtimi i variceve