Corape Marshal – stripes, 35-38

190 L

Ka stok

19157

KODI: 3830065448113 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Corape per femije Marshal

Corape Marshal

  • Materiali shume cilesor 100% pambuk.
  • Te plota dhe higjenike,
  • Nuk krijojne erera te pakendshme.
  • Numri 35-38

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Corape

Be the first to review “Corape Marshal – stripes, 35-38”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Corape Marshal – stripes, 35-38

WhatsApp chat