Pasqyre me drite LED dhe vend organizues per Make Up

2,500 L

Ka stok

KODI: Pasqyre me drite LED Kategori: ,

PASQYRE ME DRITE LED DHE VEND PER MAKE UP

Pasqyre me drite LED dhe vend organizues per make up. Në pasqyrën me dritat LED , ekzistojnë 3 mënyra të rregullueshme të shkëlqimit.

MIRROR FOR MAKE UP

Forma e adhurueshme e vezës duket përrallore në shtëpi, sallon dhe më shumë vende te tjera te pershtatshme. Pasqyra me definicion të lartë dhe me drita LED , ka shkëlqim të 3 mënyrave të ndryshme sipas deshires suaj.

 Ka 1 hapësirë të madhe për ruajtje pranë pasqyrës dhe 360 pasqyrë LED me rrotullim vertikal për organizimin make up, buzëkuqëve, manikyrave, vijëzuesve të syve, paletave të hijeve të syve dhe koleksioneve të tjera. 

SPECIFIKAT:
  • Me 3 ngjyra te ndryshme LED.
  • Hapsire per te organizuar Make Up tuaj.
  • Dizajn i vecant dhe i bukur.
  • 360 grade pasqyre LED

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Pasqyre me drite LED dhe vend organizues per Make Up”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Vendmbajtëse

Pasqyre me drite LED dhe vend organizues per Make Up