Copper Hands | Doreza per duart kunder artritit | Bli Online

890 L

Ka stok

  • Materiali: Najloni.
  • Madhësia: 26.2×5.2×20.5cm.
  • Ngjyra: E zezë.
  • Vishen edhe hiqen lehtesisht.
  • Ndihmon në përmirësimin e qarkullimit te gjakut.
KODI: K-200720-033 KATEGORIA:

DOREZA PER DUART KUNDER ARTRITIT

Dorezat per duart kunder artritit kane nje dizajn unik, pa gishta duke i bere ato te jene fleksibel ne aktivitet e perditshme tuajat. Ato kane cilesi tejet te larte dhe jane shume te qendrueshme pasi perbehen nga nje material shume i forte.

DOREZAT – COPPER HANDS – BLI ONLINE – DYQAN TAXI

Dorezat Copper Hands jane shume funksioanle edhe praktike sidomos per perdorimin e perditshem.

Ato nuk do t’ju pengojne aspak t’i levizni duart tuaja lirshem perkundrazi do te nxisin me teper elasticitet ne duart tuaja.

Keto doreza nxisin dhe permiresojne qarkullimin e gjakut, duke përshpejtuar procesin e shërimit natyror. Ndikojne ne qarkullimin e gjakut ne zonen e duarve sepse jane te perbera nga fusha magnetike qe perafron jonet ne gjakun tuaj duke permiresuar keshtu edhe qarkullimin e tij.

Lehteson ne mase tejet te gjere dhimbjen në duar të shkaktuara nga Artriti..

Material i qendrueshem edhe elastik i cili ofron perdorim te lehte te tyre edhe mbajtje perfekte te dores.

doreza arthritis gloves copper hands bli online dyqan taxiI përshtatshëm për burra ose gra ne cilendo moshe.

SPECIFIKAT

Prodhuar me nje cilesi tejet te larte dhe te qendrueshme.

Materiali: Najloni.

Madhësia: 26.2×5.2×20.5cm.

Ngjyra: E zezë.

Vishen edhe hiqen lehtesisht.

Ndihmon në përmirësimin e qarkullimit te gjakut.

Nuk pengon aktivitetet e përditshme.

Realizo blerjet me cilesine dhe cmimin me te mire duke porositur online vetem ne Dyqan Taxi.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Doreza kunder artritit

Ngjyra

Be the first to review “Copper Hands | Doreza per duart kunder artritit | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

doreza arthritis gloves copper hands bli online dyqan taxi

Copper Hands | Doreza per duart kunder artritit | Bli Online