Coffee Maker DSP KA 3037 | Beres kafeje | Bli Tani

2,490 L

Ka stok

  • Beresi i kafese ka nje fuqi 600W
  • Ka nje kapacitet 700ml ne gote
  • Beres kafeje per 6 persona
  • Materiali perbehet nga alumini
  • E thjeshte per tu perdorur dhe per tu pastruar
  • Shume rezistene dhe cilesore

COFFEE MAKER DSP KA 3037

Coffe Maker KA 3037 eshte nje beres i shkelqyer i kafes suaj te perditshme. Ai ka nje kapacitet prej 700 ml, ideale per 6 persona per ta shoqeruar. Ky produkt eshte i perbere prej materialit te xhamit, c’ka do te thote qe eshte percjelles shume i mire i nxehtesise, rezistent ndaj saj, pergatite nje kafe te paster dhe shume i lehte per t’u pastruarr nga ju duke qendruar mjaft higjenik.

BERES KAFEJE

Beresi i kafes nxehet nga nje element i perbere prej celikut-inox, i cili qendron i fshehur ne coffe maker. Ai ka nje doreze qe ju ndihmon ta levizni edhe ta kontrolloni sipas deshires por gjithashtu edhe doreza eshte rezistente ndaj nxehtesise, keshtu ju mund ta prekni direkt pasi kafeja te jete pergatitur pa u shqetesur per nxehtesise qe mund te kete trupi i saj.

Specifikat e saj jane tensioni 220-240V frekuenca 50/60Hz energjia 600W

Bli Mire | Bli Lire | Ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

beres kafeje

Ngjyra

Be the first to review “Coffee Maker DSP KA 3037 | Beres kafeje | Bli Tani”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Coffee Maker DSP KA 3037 Beres kafeje Bli Tani Dyqan Taxi

Coffee Maker DSP KA 3037 | Beres kafeje | Bli Tani