Citofon dhe Zile Dere | Intercom Doorbell dual

3,900 L

Ka stok

1. Sistem i telefonit te plote.
2. Instalim i thjeshte.
3. Shtypni butonin per te zhbllokuar deren.
4. Hapja e deres me kontroll elektrik.
5. Materiali i njesise se jashtme eshte aliazh i aluminit anti-oksidues
6. Mbulese e papershkueshme nga shiu.

KODI: U-004-Double KATEGORIA: Etiketime: ,

INTERCOM DOORBELL 3208A | CITOFON

Interfon dhe zile dere | Intercom Doorbell | Citofon me dy mikrofone

Teknologjia sa vjen dhe avancon dhe njekohesisht me te dhe jeta jone permiresohet.
Zile dere e cila na lejon te komunikojme me mysafiret tane apo kushdo tjeter i cili mund te vije per vizite, para se te hapim deren. Teper i sigurte dhe per ato raste kur nuk e dime se kush eshte pas dere dhe shkojme ta hapim.

Diteve te ftohta kur jeni ne rehatine e shtepise suaj dhe papritur degjohet zilja e deres dhe ju jeni te detyruar te shkoni ta hapni i erdhi fundi. Mjafton qe ju te komunikoni dhe nepermjet nje butoni qe ndodhet ne kete produkti ju mund te hapni deren.

Telefoni dhe njesia e jashtme montohen ne mur dhe jane te prodhuar nga plastika ABS me cilesi te larte. Ata permbajne buton te leshimit dhe bllokimit te zerit, i cili funksionon pa e kapur telefonin. Pika sigurie, mikrofon elektrik te integruara dhe nje kabllo te tipit BT per lidhje te lehte.

Interfon dhe Zile Dere | Intercom Doorbell double

interfon dhe zile dere intercom doorbell

Karakteristika e citofonit

1. Sistem i telefonit te plote.
2. Instalim i thjeshte.
3. Shtypni butonin per te zhbllokuar deren.
4. Hapja e deres me kontroll elektrik.
5. Materiali i njesise se jashtme eshte aliazh i aluminit anti-oksidues, me mbulese te papershkueshme nga shiu.
6. Qark me cilesi te larte per te transmetuar nje ze sa me te mprehte dhe te qarte.

Specifikimet Teknike | Interfon dhe Zile Dere

Input: 220V/AC 50-60Hz
Output: DC 15-18V
Materiali: Plastik ABS
Rezistent ndaj shiut: IP44
Lidhja: 2 Kabllo nga dhoma deri te dera
Montimi ne mur.
Mikrofone
– dy cope
Dimensionet: Interfon: 21*10*4cm
                    Zile: 15.5*11*5.5cm
Distanca: 100m(0.65Φ standard), 150m(0.8Φ standard),250m(1Φ standard)


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Interfon

Be the first to review “Citofon dhe Zile Dere | Intercom Doorbell dual”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Citofon per dyert e jashtme shtepi dyqan taxi tirane

Citofon dhe Zile Dere | Intercom Doorbell dual