Celular Note 11T Pro+ Redmi 5G 8/128GB

37,990 L

Ka stok

 • Teknologjia e Rrjetit GSM / HSPA / LTE / 5G
 • Permasat 163,6 x 75,8 x 8,8 mm
 • SIM e dyfishte
 • Lloji i ekranit IPS LCD, 90Hz
 • Rezolucioni 1080 x 2400 piksele
 • Madhesia 6,6 inch
KODI: 6934177762000 Kategori: , , ,

CELULAR NOTE 11T 128GB

Celular Note 11T me dual sim, ekran IPS LCD me rezolucion te paster 1080 x 2400 pixel dhe madhesi ekrani 6,6 inch.

Redmi Note 11T 5G ka pamjen dhe ndjesine e nje smartphone tipik cilesor. Ekrani i madh 6.6 inc ka rezolucion te plote HD+, ritem rifreskimi 90 Hz dhe Corning Gorilla Glass 3 per mbrojtje.

Pika kryesore e Redmi Note 11T 5G eshte MediaTek Dimensity 810 SoC. Ky cip me tete berthama ka dy berthama ARM Cortex-A76 me frekuence 2.4 GHz si dhe gjashte berthama ARM Cortex A55 me shpejtesi 2 GHz.

Specifika:

 • Teknologjia e Rrjetit GSM / HSPA / LTE / 5G
 • Permasat 163,6 x 75,8 x 8,8 mm
 • SIM e dyfishte
 • Lloji i ekranit IPS LCD, 90Hz
 • Rezolucioni 1080 x 2400 piksele
 • Madhesia 6,6 inch

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Celulare

Be the first to review “Celular Note 11T Pro+ Redmi 5G 8/128GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

redmi note 11t 5g online ne dyqan taxi

Celular Note 11T Pro+ Redmi 5G 8/128GB