Telefon Nokia 216 Black New – Blerje Online

6,100 L

Ka stok

Marka : Nokia
Rrjeti : 2GB
RAM: 16MB microSD deri ne 32 GB
Ekrani : 2.4 inch (240 x 320 pixels)
Kamera: VGA LED Flash
Selfie: VGA LED Flash
Bateria: 1020 mAh

KODI: nokia216black Kategori: , , Etiketime: , , , ,

NOKIA 216

Telefon Nokia 216 ne Dyqan Taxi

Celular Nokia 216 New, celular praktik dhe me parametra cilesor, mund ta gjeni edhe ne Dyqan Taxi .
Qendroni gjithmone te lidhur me gjerat qe kane me shume rendesi per ju. Projektuar bukur ,i krijuar posacerisht per duart tuaja. Ekran me ngjyra te fresketa. Celular Nokia216 celulari juaj i i perditshmerise.
Bateri pa limit , rimodeluar per nje performance me te mire .

Qëndroni të argëtuar

Nokia216 i ri kombinon karakteristika të shkëlqyera argëtimi dhe përvoja moderne në internet. Ekrani 2.4inch është i shkëlqyeshëm për shfletimin në internet, marrjen dhe shikimin e fotove, luajtjen e videove dhe lojrave.

Internet eshte gati

Nokia216 me Shfletuesin Opera Mini ju lejon të keni qasje në përmbajtjet e njohura në internet. Zbuloni dhe shkarkoni më shumë aplikacione dhe lojëra duke përdorur Dyqanin Mobile Opera. Ndani selfiet dhe momentet e rëndësishme me miqtë dhe familjen përmes Facebook. Por argëtimi nuk ndalet këtu: ne kemi përfshirë gjithashtu një lojë falas Gameloft.

TELEFON NOKIA 216

Nokia 216 Celular ne Shitje Online Dyqan Taxi

Specifikat

Modeli : Nokia216
Rrjeti : 2GB
RAM: 16MB microSD deri 32 GB
Ekrani : 2.4 inch
Kamera: VGA \ LED Flash
Selfie: VGA \ LED Flash
Bateria: 1020 mAh


Dyqan Taxi | Blerje Online ne Shqiperi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Ngjyra

Be the first to review “Telefon Nokia 216 Black New – Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Celular Nokia 216 - Dyqan Taxi

Telefon Nokia 216 Black New - Blerje Online