Carcafe+kellef jastiku Naomi ngjyre e Kuqe

2,290 L

Ka stok

19346

KODI: 3830069723766 Kategori: , ETIKETIMI:

Carcaf Me Kellef Jasteku Naomi

Carcaf Me Kellef

  • Nje set i persosur per shtratin tuaj.
  • Bere nga materiale 100 % pambuku.
  • Me zinxhire per te vendosur jastekun dhe jorganin lehtesisht.
  • Dizanj i bukur per nje pamje moderne te dhomes suaj.
  • Lahen ne 40 grade.
  • Dimensione: 140 x 200 cm dhe 50 x 70 cm.
  • Kodi: VP0265.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

carcaf

Be the first to review “Carcafe+kellef jastiku Naomi ngjyre e Kuqe”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Carcafe+kellef jastiku Naomi ngjyre e Kuqe

WhatsApp chat