Carcafe+kellef jastiku Kiara,ngjyre Bezh

2,790 L

Ka stok

19382

KODI: 3830069724121 Kategori: , ETIKETIMI:

Carcaf Me Kellef Jasteku Kiara

Carcaf me jastek

  • Nje set i persosur per shtratin tuaj.
  • Bere nga materiale pambuku.
  • Me zinxhire per te vendosur jastekun dhe jorganin lehtesisht.
  • Dizanj i bukur me motive te vecanta per nje pamje moderne te dhomes suaj.
  • Lahen ne 40 grade.
  • Dimensione: 140 x 200 cm dhe 60 x 80 cm.
  • Kodi: VP0518.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

carcaf

Be the first to review “Carcafe+kellef jastiku Kiara,ngjyre Bezh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Carcafe+kellef jastiku Kiara,ngjyre Bezh

WhatsApp chat