Carcafe+kellef jastiku Fleur ngjyre Rozë

3,790 L

Ka stok

19357

KODI: 3830069723872 Kategori: , ETIKETIMI:

Carcaf Me Kellef Jasteku Fleur

Carcaf me Kellef Jasteku Fleur

  • Nje set i persosur per shtratin tuaj.
  • Bere nga materiale 100 % pambuku.
  • Me zinxhire per te vendosur jastekun dhe jorganin lehtesisht.
  • Dizanj i bukur lulesh per nje pamje moderne te dhomes suaj.
  • Lahen ne 40 grade.
  • Dimensione: 200 x 200 cm dhe 50 x 70 cm.
  • Kodi: VP0268.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

carcaf

Be the first to review “Carcafe+kellef jastiku Fleur ngjyre Rozë”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Carcafe+kellef jastiku Fleur ngjyre Rozë

WhatsApp chat