Carcafe+kellef jastiku Eden, Roze

3,290 L

Ka stok

19358

KODI: 3830069723889 Kategori: , , ETIKETIMI:

Carcaf Me Kellef Jasteku Eden

Carcaf me kellef jasteku Eden te cilesises se larte

  • Nje set i persosur per shtratin tuaj.
  • Bere nga materiale 100 % pambuku.
  • Me zinxhire per te vendosur jastekun dhe jorganin lehtesisht.
  • Dizanj i bukur ne ngjyre roze me motive te vecanta per nje pamje moderne te dhomes suaj.
  • Dimensione: 140 x 200 cm dhe 50 x 70 cm.
  • Kodi: VP0516

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

carcaf

Be the first to review “Carcafe+kellef jastiku Eden, Roze”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Carcafe+kellef jastiku Eden, Roze

WhatsApp chat