Karikues Wireless Charging dhe mbajtese telefoni | Joyroom

1,290 L

Ka stok

17413

KODI: 3830055836036 Kategori: , ETIKETIMI:

KARIKUES WIRELESS DHE MBAJTESE TELEFONI

Karikues Wireless Karikimi i shpejtë pa tel 15W, identifikimi smart i telefonit celular, pasi ta vendosni telefonin në mbajtësin e telefonit do të karikohet menjëherë. E sigurt dhe e qëndrueshm. Bëni telefonin tuaj më të qëndrueshëm dhe të sigurt, në mënyrë që t’ju lejojë të drejtoni automjetin pa shqetësime.

SPECIFIKAT:
  • Materiali: ABS material i papërshkueshëm nga zjarri + aliazh + akrilik
  • Ndërfaqja e hyrjes: Type-C
  • Vendndodhja e instalimit: modeli i daljes, modeli i panelit të instrumentit
  • Kërkesat e karikuesit të makinës: Karikuesi i makinës QC3.0
  • Madhësia e telefonit celular të zbatueshëm: 4,5 inç deri në 6,8 inç

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Karikues Wireless Charging dhe mbajtese telefoni | Joyroom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Karikues Wireless Charging dhe mbajtese telefoni | Joyroom