Carcaf me kellef jasteku Grace super Cilesor

2,190 L

Ka stok

19365

KODI: 3830069723957 Kategori: , ETIKETIMI:

Carcaf me kellef jasteku Grace

  • Carcaf Me Kellef Jasteku Grace
  • Nje set i persosur per shtratin tuaj.
  • Bere nga materiale 100 % pambuku.
  • Me zinxhire per te vendosur jastekun dhe jorganin lehtesisht.
  • Dizanj i bukur per nje pamje moderne te dhomes suaj.
  • Lahen ne 40 grade.
  • Dimensione: 140 x 200 cm dhe 60 x 80 cm.
  • Kodi: VP0567.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

carcaf

Be the first to review “Carcaf me kellef jasteku Grace super Cilesor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Carcaf me kellef jasteku Grace super Cilesor

WhatsApp chat