Carcaf + kellef Adele, 140×200, 50×70, Pink

2,490 L

Ka stok

19372

KODI: 3830069724022 Kategori: , ETIKETIMI:

Carcaf Me Kellef Jasteku Adele

carcaf me kellef jasteku me materiale pambuku

  • Nje set i persosur per shtratin tuaj
  • Bere nga materiale 100 % pambuku
  • Me zinxhire per te vendosur jastekun dhe jorganin lehtesisht
  • Dizanj i bukur ne ngjyra roze, per nje pamje moderne te dhomes suaj
  • Lahen ne 40 grade
  • Dimensione: 140 x 200 cm dhe 50 x 70 cm.
  • Kodi: VP0570

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

carcaf

Be the first to review “Carcaf + kellef Adele, 140×200, 50×70, Pink”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Carcaf + kellef Adele, 140x200, 50x70, Pink

WhatsApp chat