Carcaf dhe Kellef per Jastekun – Princess Modern Design

3,790 L

Ka stok

 • Set çarçaf zarf + këllëf jastëku
 • Materiali: 100% Saten me ndërthyrje pambuku
 • Seti është i pajisur me zinxhir
 • Ngjyra: Kombinim i kafes me bezhe
 • Mund te lahen ne lavatrice ne 40 ° C
 • Permasat e carcafit zarf: 200 x 200  cm
 • Permasat e kellefit: 50 x70 cm
KODI: 3838646001771 Kategori: , ETIKETIMI:

CARCAF ME KELLEF JASTEKU – MODERN DESIGN

Seti me carcaf dhe kellef jasteku eshte i perbere nga materiale saten me mbushje pambuku duke ju dhene sigururi edhe per cilesine e tij.

Seti jep relaks dhe qendrim komod kur ju jeni te vendosur ne krevatin tuaj  Ky set ka nje zinxhire i cili realizon vendosjen apo heqjen e setit shume lehtesisht dhe thjeshte. Jasteket edhe jorganet tuaj tani do te duken mjaft lezetshem fale dizajnit te setit Princess Modern Design

Seti ofron prakticitet edhe ne pastrimin e tij. Keshillohet qe seti te lahet nga pjesa e brendshme e tij per t’i ruajtur ngjyrat me gjate edhe cilesine me shume.

CARCAF DHE KELLEF PER JASTEKUN – PRINCESS MODERN DESIGN 

 • Set çarçaf zarf + këllëf jastëkuSET-CARCAF-DHE-KELLEF-SATEN-NE-SHITJE-ONLINE-DYQAN-TAXI
 • Materiali: 100% Saten me ndërthurje pambuku
 • Seti është i pajisur me zinxhir për lehtësi në heqjen dhe vendosjen e tyre
 • Ngjyra: Kombinim i kafes me bezhe
 • Rekomandohet të lahen nga ana e brendshme për të ruajtur ngjyrat sa më gjatë
 • Mund te lahen ne lavatrice ne 40 ° C
 • Permasat e carcafit zarf: 200 x 200 cm
 • Permasat e kellefit: 50 x70 cm

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

carcaf

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Carcaf dhe Kellef per Jastekun - Princess Modern Design

WhatsApp chat