Carcaf dhe kellef Grace ne ngjyre bezh | Bli Online

3,790 L

Ka stok

19367

KODI: 3830069723971 Kategori: , ETIKETIMI:

Carcafi Grace me ngjyre bezh – Bli online

Carcaf Me Kellef Jasteku Grace

  • Kodi: VP0569.
  • Nje set i persosur per shtratin tuaj.
  • Bere nga materiale 100 % pambuku.
  • Me zinxhire per te vendosur jastekun dhe jorganin lehtesisht.
  • Dizanj i bukur per nje pamje moderne te dhomes suaj.
  • lahen ne 40 grade.
  • Dimensionet: 250 x 200 cm dhe 2 x 60 x 80 cm.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

carcaf

Be the first to review “Carcaf dhe kellef Grace ne ngjyre bezh | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Carcaf dhe kellef Grace ne ngjyre bezh | Bli Online

WhatsApp chat