Car Travel Bed | Dyshek udhetimi per ne makine

3,900 L

Ka stok

KODI: K-200720-112 KATEGORIA:

CAR TRAVEL BED- DYSHEK AJRI PER NE MAKINE

Udhetimet me makine shpesh behen te lodhshme sidomos kur ne mungon komoditeti i nevojshme. Per ta bere udhetimin tuaj sa me relaksues, per ju, femijen tuaj apo edhe per kafshet shtepiake, ju ofrojme dyshekun per udhetim. Ky dyshek bene te mundur qe ju te flini, te qendroni ne sikur te ishit ne krevatin tuaj. Me super cilesi edhe funksionalitet.

DYSHEK UDHETIMI PER MAKINEN

Dysheku eshte shum i lehtë për t’u përdorur mjafton qe ju te lidhni dyshekun e ajrit të makinës në prizën e ndezësit të makinës dhe per disa minuta dhe me nje lehtësi te jashtezakonshme , ai donte jete gati.

Dysheku ka nje dizajn i cili perputhet per shumicen e llojeve te makinave duke u bere i pervetesuar nga te gjithe ju dhe duke qendruar mjaft mire ne veturen tuaj.

Paisja eshte e perbere nga materiali i gomes shume cilesore , e cila nuk eshte delikate ndaj aksidenteve te vogla, nuk depertohet nga uji, ofron butesi maksimale ne momentin e qendrimit etj.

Ai eshte i përshtatshëm për udhëtime në distanca të gjata, kampe, aktivitete në natyrë për familjet ose miqtë.

Ju jo vetem qe do te keni nje hapesire ku te shlodheni por shton edhe nje hapesire romantike , pse jo per qendruar me persoant tuaj te dashur.

SPECIFIKATdyshek udhetimi makine bli online dyqan taxi

Shume komode per femijet.

Materiali i fortë dhe i qëndrueshëm.

Zhduk lodhjen e udhetmit.

Shume e lehte per t’u palosur edhe per t’u transportuar.

E përkryer për kampe, zona lojrash ose ndonjë udhëtim në natyrë

Dizajn universal per shumicen e makinave.

Përmasat e dyshekut : (L W H): 135cm x 85cm x 44cm

Materiali: Gome shume cilesor edhe rezistent.

Ngjyra: Blu.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Porosit tani dhe paguj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Pompe

Ngjyra

Be the first to review “Car Travel Bed | Dyshek udhetimi per ne makine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dyshek udhetimi makine bli online dyqan taxi

Car Travel Bed | Dyshek udhetimi per ne makine

WhatsApp chat