Car Phone holder | Mbajtese Telefoni per makine

790 L

Ka stok

-Paraqitje e thjeshtë dhe praktike, e krijuar për të gjitha qëllimet
-Mund të rregullojë 360 grade në çdo pamje, butoni i dizajnuar mund të ngarkojë dhe shkarkojë lehtë
-Produkti mund të vendoset perpara ne makine ose mund te kapet ne kondicionerin e makines pa e demtuar ate.

KODI: 23101972 KATEGORIA:

CAR PHONE HOLDER

Phone Holder for Car Camera Price  | Mbajtese Telefoni per makine | Dyqan Taxi

Cdo detaj ne kete mbajtese telefoni per makine eshte ndertuar per te qene njekohesisht i thjeshte, superior dhe i besueshem. Pershtatje perfekte ne kanalin e ajrit ne makinen tuaj. Materiali i bute i silikonit qe perdoret ne krahet e mbajteses mbrojne telefonin nga ajri i kondicionerit.

mbajtese telefoni per makine car phone holder

Car Phone Holder e perputhshme me shumicen e madhesive te telefonit. E pershtatshme dhe per kanalet horizontale dhe ato vertikale te ajrit.
Me hapesire ne pjesen e karikimit te telefonit, ne menyre qe dhe kur ju jeni duke e perdorur telefonin te mund te karikohet kur bateria eshte e ulet.

MBAJTESE TELEFONI PER NE MAKINE

Rrotullimi ne 360 grade, ju mundeson te rregulloni lirshem mbajtesin e telefonit per kendin me te mire te shikimit ne makine qe te shmangni rreziqet e mundshme. Ju mund te perdorni telefonin tuaj si nje GPS Tracker, me ane te kesaj mbajtese duart tuaja jane ne timon dhe mund te hidhni shikimin lirshem mbi telefon per te gjetur destinacionin tuaj. | Universal phone holders Car Air Vents |

 

Ofron siguri per telefonin tuaj gjate goditjeve te ndryshme qe mund te marr makina juaj. E mban ate te sigurt dhe nuk keni pse te kerkoni ne makine me per te sepse ai tashme ka vendin e tij | Phone Camera Holder for iphone and Samsung Galaxy |

car phone holder mbajtese telefoni per makine

Mbajtese Telefoni | Phone Holder for Car Price Camera  

-Paraqitje e thjeshtë dhe praktike, e krijuar për të gjitha qëllimet
-Mund të rregullojë 360 grade në çdo pamje, butoni i dizajnuar mund të ngarkojë dhe shkarkojë lehtë.
-Produkti mund të vendoset perpara ne makine ose mund te kapet ne kondicionerin e makines pa e demtuar ate.

E LEHTE PER TU INSTALUAR | AIR VENT MOUNT

Nuk ka nevoje per lidhje apo instalime, Thjesht ngjiteni ne xham ose montojeni ne pjesen e daljes se ajrit te komndiconuar te makines suaj.  Sigurohuni qe xhami i makines te jete i paster para se ta ngjisni mbajtesen.

E PERSHTATSHME ME SHUME MODELE CELULARESH 

Mbajtesja eshte e pershtatshme me pothuajse te gjithe modelet e celulareve si  iPhone, Nexus, Pixel, Galaxy, HTC , Blackberry etj.


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

phone car camera holder mbajtese telefoni per makine price for car

Car Phone holder | Mbajtese Telefoni per makine

WhatsApp chat