Car Mp3 Player G18 – Bluetooth Car Kit

990 L

S’ka stok

Mund te komunikoni me familjaret tuaj nderkohe qe te te dyja duart jane ne timonin e automjetit tuaj. Radio FM per lajmet e fundit dhe hitet muzikore me te reja. Ju gjithashtu mund te vendsni dhe nje USB disk per te degjuar preferencat tuaja ose nje TF Card.

KODI: H-G18-CAR-MP3-PLAYER Kategori: ,

CAR MP3 PLAYER G18

Car Mp3 Player G18 – Bluetooth Car Kit

Aksesore i pershtatshem per te gjtiha makinat. Karikim i shpejte per telefonat tuaj dhe pajsijet e tjera me porte dalje USB.
Ju lehteson perdorimin e telefonit ne makine pa duar. Mund te komunikoni me familjaret tuaj nderkohe qe te te dyja duart jane ne timonin e automjetit tuaj. Radio FM per lajmet e fundit dhe hitet muzikore me te reja. Ju gjithashtu mund te vendsni dhe nje USB disk per te degjuar preferencat tuaja ose nje TF Card.


Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregatre Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Mp3 Mp4 Player

Be the first to review “Car Mp3 Player G18 – Bluetooth Car Kit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

CAR MP3 PLAYER G18

Car Mp3 Player G18 - Bluetooth Car Kit

990 L