Cante Praktike Tualetesh – Make Up Storage Bag

1,990 L

Ka stok

 

 • Aksesori i preferuar multifunksional i te gjitha vajzave
 • Ideale per mbajtjen e akseosreve te ndryshem te kujdesit personal si: produktet e higjenes apo kozmetikes
 • Me doreze per mbajtje dhe varese per ta varur
 • Material i papershkrueshem nga uji
 • Per meshkuj dhe femra,
 • Dimensionet: 25 x 20 x 12 cm.
KODI: 3830058882122 Kategori: , , , , , ETIKETIMI:

CANTE MAKE UP-i – 25 x 20 x 12 CM

Cante Praktike Tualetesh – Make Up Storage Bag

 • Aksesori i preferuar multifunksional i te gjitha vajzave
 • Ideale per mbajtjen e akseosreve te ndryshem te kujdesit personal si: produktet e higjenes apo kozmetikes
 • Me doreze per mbajtje dhe varese per ta varur
 • Material i papershkrueshem nga uji
 • Per meshkuj dhe femra,
 • Dimensionet: 25 x 20 x 12 cm.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Canta

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Cante Praktike Tualetesh - Make Up Storage Bag

WhatsApp chat