Canta Shkolle Backpack shpine | Solar Panel | Cante Laptopi

3,900 L

Ka stok

Cante Kundra Vjedhjes
Ka vend me Usb per karikim
Panel diellor per karikim
Rripa me shkume
E pershatshme per laptop
Karikon Smartphone Tablet
Material qe ajroset Antibakterial

KODI: backpack-solar-charging Kategori: , , Etiketime: , , ,

CANTA SHKOLLE BACKPACK SHPINE ME SOLAR

Canta shkolle shpine Backpack me Solar Panel Albania | Cante Laptopi Per meshkuj dhe femra | Mens Black |

Asnjehere mos arrini Modalitetin e Energjise se ulet !

Ndersa perdorim telefonat tane praktikisht cdo sekonde te dites, jeta e baterise kullon me shpejte se kurre. Kjo shpesh here na prish pune, duke na vendosur ne levizje per te gjetur nje zgjidhje sa më të mire per kete shqetesim.
Karikuesit e levizshem jane te shkelyeshem por ato duhet te karikohen gjithashtu. Nuk ka zgjidhje me te mire se kjo per te qene aktiv ne cdo cast te dites. Canta shkolle per djem dhe vajza
Energjia diellore eshte e lire, miqesore me mjedisin dhe e disponueshme kudo.

Qendro i karikues gjithmone… Kudo qe shkoni

Jeni ne kerkim te nje cante te bukur qe te mbaje edhe laptop-in bashke me gjerat tuaja te perditshme ? Deshironi te jeni te pavarur dhe te karikoni pajisjet tuaja nga nje energji qe nuk mbaron kurre? Atehere kemi zgjedhjen perfekte per ju

Canta e shpines per djem dhe vajza eshte nje backpack super cilesore me nje panel solar. Ju mundeson te karikoni celularin me ane te rrezeve te diellit!

CANTA SHPINE PER MESHKUJ DHE FEMRA

Canta shpine shkolle per laptop mens black backpack me karikim diellor panel solar

Nje prirje e re ne lojen e energjise portative diellore jane panelet diellore te ndertuara ne kete Cante shpine.
Eshte nje ide e zgjuar qe ju lejon te perdorni fuqine e diellit ndersa ju shijoni perditshmerine tuaj.
Pa pasur nevoje te ndaloni ndonjehere qe telefoni juaj te kete nevoje per karikim.

Eshte nje zgjidhje e shkelqyeshme per udhetaret dhe aventurieret ne udhetimet e tyre | Backpack Albania 

Ne udhetime, shkolle apo ne perdorimin e perditshem kjo cante ma karikim diellor do te jete shoqeruesi juaj më i mire. Integroni nje Bateri (power bank) per te ruajtur energjine dhe perdorur me vone.
Paneli diellor ofron nje fuqi prej 1A e afte te karikoj te gjitha baterite.

   SIGURI MAKSIMALE | CANTA E SHPINES ME PANEL DIELLOR

Mens Black Backpack Cante shpine per laptop Dyqan Taxi

CANTA SHPINE ME KARIKIM DIELLOR

Zgjidhja ideale per eksploruesit ne natyre qe jo gjithmone kane mundesi lidhjeje ne nje burim tjeter energjie.
Ju do te jeni i sigurte per gjetur nje burim te Energjise Portative qe funksionon per ju.
Jo vetem kaq por edhe Cante laptopi Antivjedhjes me Karikim Diellor te nje kapacitetit te larte per burra dhe per gra.
Kur mbyllet jo vetem qe i mban zinxhiret te mbyllur, por ajo siguron te gjithe canten per te mos lejuar qe dikush ta hape ate.

CANTA SHKOLLE BACKPACK SHPINE ME KARIKIM DIELLOR

Kjo cante Backpack mund t’ju vije shume mire ne ndihme dhe profesionisteve apo studenteve te cilet jane te zene gjate gjithe kohes me pune. Canta Laptopi e perfekte | Dyqan Taxi | Albania Day Hike

Rrip i Forte i shpatullave me shkume lehteson mbajtjen ne shpatulla pa krijuar ndjesine e bezdisjes apo dickaje te rende dhe forte ne shpinen tuaj.
Canta laptopi shpine per meshkuj dhe femra me zinxhir me dy ane.
E perbere nga materiale te cilesise se larte dhe me ngjyra te forta, rezistente ndaj perdorimit dhe gervishtjeve.

Ne te mund te mbani te gjitha pajisjet e nevojshme per nje udhetim apo per ne shkolle.

Cante shpine, Canta Shkolle Laptopi, Backpack, Me karikim diellor per smartphone

Canta shpine per djem me karikim diellor Backpack shkolle solar panel Albania mens black

Ngjyra: Gri + E zeze | Mens black backpack |
Materiali i cantes: Nylon
Madhesia e shpines: 33 * 26 * 3 cm
Kapaciteti i shpines: 50L
Paneli diellor dhe Fuqia diellore: 6.5W, 6.5V
Backpack Albania, e pershtatshme per udhetime plot aventura ne natyre, udhetime biznesi, alpinizem dhe sport.

CANTA PER DJEM DHE GOCA

CANTA SHPINE SHKOLLE MODERNE | DIZAJN i 2019 | School Backpacks

Nje cante qe do te plotesoje te gjitha nevojat tuaja gjate udhetimeve apo gjate sezonit te shkolles. Ne te mund te fusni te gjitha gjerat e nevojshme per diten tuaj ne shkolle. Lehtesisht mund te mbani laptopin, ipadin dhe celularin tuaj smartphone.

HIGH QUALITY BACKPACKS | CANTA SHPINE CILESORE

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi Dyqan Taxi
Të gjitha porosite online mund ti beni edhe ne numer tel 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

,

Vleresim mesatar

4.00

04
( 4 Vleresime )
5 Star
50%
4 Star
0%
3 Star
50%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

4 Vleresime per kete produkt

 1. 04

  nga Aldi Cilimi

  Shume cante e bukur dhe cilesia super
  Duhet nje power bank qe nuk eshte e perfshire po une e kam kshu qe sme prish pune

 2. 04

  nga sofjana

  po si i behet qe mua canta sme karikon si mund te me ndihmosh per kete me dicka qe se di e se kam provuar

 3. 04

  nga sofjana

  Help me with the charger place bc it doesn’t work. now pls

  • nga dyqantaxi

   Pershendetje
   Fisha e karikimit te panelit diellor duhet te futet ne nje powerbank
   dhe nga powerbank me nje usb ne celularin tuaj

 4. 04

  nga Genti Qako

  Sa te fuqishem e pranon PowerBank?

  • nga dyqantaxi

   Pranon te gjitha modelet, ska rendesi fuqia.

Main Menu

backpack albania canta shpine per shkolle cante shpine laptopi solar panel per femra Mens Black

Canta Shkolle Backpack shpine | Solar Panel | Cante Laptopi

WhatsApp chat