Callus Remover for Foot | Pastrues me Vakum per Kallo

1,190 L1,490 L (-20%)

Ka stok

Harrojeni rremujen gjate perdorimit te ketij produkti. Pajisjet e tjera bejne rremuje te madhe pasi largojne lekuren e trashe nga kembet. Ky Callus Remover eshte i vetmi ne treg me teknologji unike qe thith lekuren e vdekur  nderkohe qe ju jeni duke e perdorur.

KODI: 1416465465152 Kategori: , Etiketime: , ,

CALLUS REMOVER BUILT IN VACUUM PER KALLOT

Foot Callus Remover Built in Vacuum nga Ped Egg | Pastrues per kallot

Nuk keni pse të lëndoni veten me pajisje te forta për thembrat ose kimikatet që heqin kallon kur lehtë mund të merrni rezultate profesionale në shtëpinë tuaj nga vete ju me perdorimin e ketij CallusRemover nga Ped Egg.

Callus Remover Perfekte per nje lekure te bute pa kallot

Koka premium e mikro-abrazionit me fuqi të lartë e bën kete CallusRemover nje pajsije te persosur per ju. Hiqni lehtësisht lëkurën e pajete dhe kallot e ngurta me 2000 RPMs të fuqisë. Kokat nano-gërryese rrotullohen me shpejtësi të lartë duke krijuar aparatin e përsosur të lëkurës së vdekur për këmbët.

Kembe te bukura dhe terheqese kudo | Pastrues per KALLOT

Bateria e rikarikueshme ju lejon qe ta perdorni kete produkt kudo. Karikoheni afersisht 40 minuta dhe punoni me te 1 ore te plote. Merreni ate ne makine, ne plazh apo ne zyre kur ju duhet te jeni ne gjendje te persosur per nje takim biznesi. Largoni lekuren e vdekur nga kembet dhe jepini atyre gjallerine dhe butesine qe kane nevoje. Kujdesuni dhe ne perzgjedhjen e kepuceve.
Kembet e bukura mbajen rinine me prane jush.

Foot Callus Remover nga Ped Egg 

foot callus remover nga ped egg | pastrues per kallot

Harrojeni rremujen gjate perdorimit te ketij produkti. Pajisjet e tjera bejne rremuje te madhe pasi largojne lekuren e trashe nga kembet. Ky Callus Remover eshte i vetmi ne treg me teknologji unike qe thith lekuren e vdekur  nderkohe qe ju jeni duke e perdorur.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Pastrues per Kembet

Be the first to review “Callus Remover for Foot | Pastrues me Vakum per Kallo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pastrues per kallot Foot Callus remover

Callus Remover for Foot | Pastrues me Vakum per Kallo

1,190 L1,490 L (-20%)

Shto ne Shporte