Byrzylyk Anti mushkonje | Kunder mushkonjave

190 L

S’ka stok

Byrzylyk anti mushkonje
Nuk permban perberje kimike
Jo toksik
Mund ta vendosni ne kycin e dores ose ne kycin e kembes

KODI: byryzylyk-anti-mushkonje KATEGORIA: Etiketime: , ,

BYRZYLYK QE LARGON MUSHKONJAT

Byrzylyk Anti mushkonje | Kunder mushkonjave | Mushkonja – Porosi online ne Dyqan Taxi

Ne ditet e sotme ku mushkonja mbart infeksione nga me te ndryshmet ky produkt ju ofron nje mbrojtjte maksimale.

ANTI MUSHKONJA

byrzylyk anti mushkonj insect repelent bracelet dyqan taxi

Nje byrzylyk anti mushkonje kaq i vecante me arome i cili mban larg mushkonjat dhe insektet fale vajrave bimore 100% natyral .Mund ta vendosni kudo ne kycin e dores apo kembes .
Nuk permban asnje perberje kimike . Jo-toksik dhe i pademshem per shendetin .
Fiksohet mjaft lehte . I disponueshem me ngjyra te ndryshme per ju dhe cdo pjestar te familjes suaj .
Byryzylyk anti mushkonje i cili shmang perdorimin e kremrave apo spray te ndryshem qe mund tíu shkaktojne dhe alergji .

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Byzylyke

Be the first to review “Byrzylyk Anti mushkonje | Kunder mushkonjave”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Byrzylyk anti mushkonjave mushkonja kundra dyqan taxi online porosi

Byrzylyk Anti mushkonje | Kunder mushkonjave

190 L