Butt Lifter Panty | Korse per vithe te ngritura

1,490 L1,900 L (-22%)

Ka stok

Keto pantallona te shkurtra per vithet stimulojne nje ngritje natyrale te vitheve te cilat formojne te pasmet  ne pozicionin qe ato duhet te jene.

KODI: G-L-052 Kategori: , Etiketime: , ,

BUTT LIFTER PANTY

Butt Lifter Shorts Panty | Korse per Vithe te Ngritura

Deshironi te dukeni me mire ne xhinset e ngushta, fundet dhe fustanet e ngushte?
Rezultatet e palestres po vonojne te shfaqen ne trupin tuaj dhe arritja e formave q ju deshironi ju duket pothuajse e pamundur. Ju tani arrini me lehte vithet e ngritura qe deshironi vetem me Butt Lifter Panty.

Keto pantallona te ngritjes se vitheve ofrojne ngritje te menjehershme pa asnje operacion. Merrni forme perfekte te vitheve e gjitha ne menyre natyrale. Nje pamje e tonifikuar do te shfaqet nen fustanet dhe xhinset tuaja. Eshte e perkryer per t’u veshur poshte xhinseve, pantallonave te shkurtra, fustaneve te ngushte. Perdoreni poshte cfaredolloj rrobe dhe kenaquni me pamjen tuaj.

Butt Lifter Shorts Panty | Korse per Vithe te Ngritura

butt lifter pants korse per vithe te ngritura

Kjo korse per vithet e ngritura ju ndihmon dhe ne fshehjen e barkut. Vithet do te kene harkun qe ju keni enderruar, por pervec keaj ajo eshte e padukshme. Ju mund ta vishni poshte cdo veshjeje ne cdo sezon dhe askush nuk ka per ta vene re.

Keto pantallona te shkurtra per vithet stimulojne nje ngritje natyrale te vitheve te cilat formojne te pasmet ne pozicionin qe ato duhet te jene.
Materiali i tyre prej najloni i ben ato te jene te rehatshme per tu veshur dhe te padukshme. Vetem ju do te dini qe i keni veshur askush tjeter.
Format e lakuara tashme nuk jane me aq te pamundura per t’u arritur!


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta me Cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

korse

Vleresim mesatar

3.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
100%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga An

  Pershendetje!
  Nuk paraqiten masat e produktit, apo eshte one size ?

  • nga amanda

   Pershendetje Ana,
   Lloji i korsese teper elastike eshte paksa kufizuese ne permasa.
   I pershtatet formave te trupit slim/regular. Kryesisht rrin mire ne masat S/M/L (36,38,40). Permasave me te medha mund te humbas qellimin(silueten e deshiruar) dhe te krijoje shtypje.
   Si produkt vjen ne mase unike.
   Por nqs nuk ju pershtatet, mund ta ktheni.
   Faleminderit
   DyqanTaxi

Main Menu

butt lifter shorts pants korse per vithe te ngritura

Butt Lifter Panty | Korse per vithe te ngritura

1,490 L1,900 L (-22%)

Shto ne Shporte