Boks LED me Bluetooth – Crystal Diamond LED Cans

1,990 L

S’ka stok

 • Tinguj te paster, te forte dhe me volum te larte
 • Bass me strukture te fuqishme
 • Me drita LED qe ndryshojne sipas ritmit muzikor
 • Distanca e lidhjes: 10 meter
 • Bluetooth 4.2 V

 

KODI: L-boks me bluetooth-LED Kategori: ,

BOKS LED ME BLUETOOTH

Boks LED me Bluetooth – Crystal Diamond LED Cans

 • Tinguj te qarte dhe bass i fuqishem
 • Suporton thirrjet telefonike pa duar
 • Mundesi lidhje me: Bluetooth, AUX, TF Card, U-Disk
 • Suporton te gjitha paisjet qe kane modalitetin Bluetooth: tablet, laptop, VR, Smartphone etj
 • Versioni i Bluetooth: 4.2 V
 • Fuqia: 5 W
 • Distanca e lidhjes: 10 m
 • Bateri: Lithium
 • Kapaciteti:400 mAh
 • Koha e perdorimit: 8-10 ore
 • Koha e karikimit: 2 ore
 • Suporton karte memorie 32 GB
 • Me drita LED qe ndryshojne sipas ritmit muzikor
 • Me mikrofon te integruar HD per biseda te qarta dhe me volum

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks LED me Bluetooth – Crystal Diamond LED Cans”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks me bluetooth LED

Boks LED me Bluetooth - Crystal Diamond LED Cans

1,990 L