Boje per mustaqet dhe mjekren | Dexe Shampoo

1,100 L

Ka stok

  • Ngjyra depërtuese e thellë zgjat.
  • Shpejt dhe e lehtë, pa rremuje.
  • Kurseni para dhe kohe.
  • Produkt 100% bio.
KODI: boje-per-mustaqet-dhe-mjekren Kategori: , ,

BOJE PER MUSTAQET DHE MJEKREN 

Boje per mustaqet dhe mjekren ne ngjyre te zezë është formuluar për të zhdukur thinjat qe shfaqen ne pjesen e mjekres apo mustaqeve.

BOJE PER THINJAT NE MJEKER

Nese keni deshire te dukeni me i ri dhe te keni nje pamje te bukur gjate cdo kohe, atehere ky eshte produkti i duhur per ju. Nje produkt i cili do j’u ndryshoje krejtesisht pamjen ne vetem 5 minuta.

Boja per mjekren eshte teresisht produkt bio dhe nuk ka asnje efekt anesor te padeshirueshem. Eshte teper e lehte ne perdorim dhe nuk kerkon ekperience. Boja ka nje rezistence teper te gjat pasi eshte nje produkt cilesor.

Përdorimi:boje per mustaqet dhe mjekren bli online dyqan taxi

1. Mustaqet dhe mjekra e lagur plotësisht.
2. Vishni doreza plastike (të siguruara brenda) përpara se të hapni qesen.
3. Përdorni të gjithë kremin e pranishëm në qese. Vendoseni në mustaqe dhe mjekër.
4. Masazhojeni për pesë minuta derisa shampoja të përhapet në mënyrë të barabartë.
5. Shpëlajini mirë me ujë.


Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Boje per mustaqet dhe mjekren | Dexe Shampoo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boje dhe shampo per mjekren dhe mustaqet blerje online dyqan taxi

Boje per mustaqet dhe mjekren | Dexe Shampoo

WhatsApp chat