Body Shaper for Men Corset | Thermo Shaper

1,200 L1,590 L (-25%)

Ka stok

Sweat Shaper for Men eshte nje zgjidhje e avancuar per te stimuluar muskujt tuaj te formohen me shpejte. Pelhure Polimere per te bllokuar nxehtesine dhe pershpejton temperaturen e trupit tuaj natyral per te promovuar djersitjen.

BODY SHAPER CORSET FOR MEN

Thermo Body Shaper Corset For Men

Sweat Shaper for Men eshte nje zgjidhje e avancuar per te stimuluar muskujt tuaj te formohen me shpejte. Pelhure Polimere per te bllokuar nxehtesine dhe pershpejton temperaturen e trupit tuaj natyral per te promovuar djersitjen. Ju mund ta mbani veshur dhe gjate kohes kur ushtroheni ne palester, dilni per vrap ne natyre apo dhe ecje.

Djersa do te pikoje nga stomaku juaj, kraharori dhe te gjitha zonat e tjera ku ju duhet te humbisni peshe. Per aq kohe qe kjo korse ju ben te keni djerse nderkohe qe vraponi, ushtroheni ose dicka e ndermjetme kjo do te thote qe po funksionon me se miri. Arrini me prane qellimeve tuaja persa i perket peshesh tuaj.

sweat men body shaper thermo corsetDigjni me teper Kalori dhe merrni Rezultate me te shpejta!

SWEET SWEAT

Body Shaper eshte e lehte dhe e rehatshme, ajo pershtatet fiks me trupin tuaj. Mund ta vishni poshte rrobave tuaja per nje pamje te sheshte dhe te tonifikuar. Ky do te jete nje avantazh i juaji qe vetem ju do e dini.  Formoni lehtesisht gjoksin dhe belin. Kombinimi i stervitjes intesive dhe ketij produkti ju sjellin trupin perfekt.

Body Thermo Shaper for men

Perzierja e materialeve per te krijuar nje pelhure te persosur per rritjen e temperatures natyrale te trupit tuaj ne menyre qe te djersiteni me teper, te digjni me shume kalori dhe rezultate me te shpejta te humbjes se peshes duke mbeshtetur formimin e muskujve tuaj. Muskujt te cilet kane qene pothuajse te pamaundur per tu zhvilluar nga ju. Me perdorimin e kesaj Body Shaper Corset do te formohen shume me heret nga sa ju e prisnit.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta dhe me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

korse

Be the first to review “Body Shaper for Men Corset | Thermo Shaper”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

body sweat shaper corset for men

Body Shaper for Men Corset | Thermo Shaper

1,200 L1,590 L (-25%)

Shto ne Shporte