Hot Shapers Bluze per femra | Dobesimi me i shpejt

1,190 L

Ka stok

-E perkryer per te gjitha format, madhesite, moshat dhe aktivitetet.
-Maksimizon rutinen e stervitjes suaj.
-Shume e rehtashme per t’u perdorur. Nje bark i sheshte dhe nje bel i ngushte eshte ajo cfare ju duhet.
-Rritni temperaturen tuaj kryesore te trupit dhe mbajeni veshur jo vetem kur sterviteni.

KODI: bluze-hot-shapers-per-femra Kategori: , , Etiketime: ,

HOT SHAPERS T-SHIRT

Hot Shapers Bluze per femra | Dobesimi me i shpejt ne Dyqan Taxi

Bluze per femra Hot Shapers me material unik fibre per efikasitet mete larte. Ajo rrit temperaturen e trupit tuaj per t’ju bere te djersiteni me shume dhe nderkohe ju humbisni peshe ne menyre te shendetshme. Mund ta vishni nderkohe qe jeni duke u ushtruar per te dyfishuar djersitjen. Por mund ta mbani veshur dhe gjate kryerjes se puneve te perditshme ne shtepi. Eshte krijuar per te maksimalizuar efektin e stervitjes dhe djegjes se yndyres, gjithashtu dhe te pershpejtoje djegjen e kalorive. Do t’ju ndihmoje te djersitni me shume me strukturen e saj te brendshme. Materiali i saj i jashtem thith djersen, lageshtiren duke mos lejuar qe ajo te perthithet serish nga trupi juaj. Dizajni i saj ju ndihmon te largoni barkun dhe ne nje qendrim me te mire te shpines.

Bluze per Femra Hot Shapers

HotShapers Bluze per femra | Dobesimi me i shpejt ne Dyqan Taxi

Ktheni rutinen tuaj ditore ne nje rutine me efektive dhe formoni trupin qe keni deshiruar me kete Bluze te cilen mund ta kombinoni mjaft mire me Strece Hot Shapers. Nje kostum sportiv qe i nevojitet gjithekujt. Ndryshoni diten tuaj jo vetem te veshur sportiv, bukur por dhe ne menyre efektive.
hot shapers bluze per femra dobesimi me i shpejte

Karakteristikat

-E perkryer per te gjitha format, madhesite, moshat dhe aktivitetet.
-Maksimizon rutinen e stervitjes suaj.
-Shume e rehtashme per t’u perdorur. Nje bark i sheshte dhe nje bel i ngushte eshte ajo cfare ju duhet.
-Rritni temperaturen tuaj kryesore te trupit dhe mbajeni veshur jo vetem kur sterviteni por dhe gjate detyrave shtepiake keshtu stimuloni qe dobesimi te jete me i shpejt.
-Permiresoni mireqenien tuaj me Bluze Hot Shapers.


Blerje Online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Bluze

Be the first to review “Hot Shapers Bluze per femra | Dobesimi me i shpejt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hot Shapers Bluze per femra | Dobesimi me i shpejt