Blackview E7S | Smartphone | RAM 2GB | ROM 16GB

9,000 L

Ka stok

Bateri e cila ju mundeson perdorim te telefonit ne cdo cast te dites.
Konsumon me pak bateri per perdorim me afatgjate. Karikohet per nje kohe te shkurter.

Nje eksperience me rezultate te shkelqyera, vetem me Blackview.
| Aftesi me te zgjuara dhe me te shpejta |

KODI: AGVJU-04 Kategori: , , Etiketime: ,

BLACKVIEW E7S

Blackview E7S | Smartphone | Blerje online | Dyqan Taxi

| Blackview E7S eshte celulare i se ardhmes. |

Sido qe ju ta perdorni telefonin procesori siguron performance te shkelqyer.

Dizajn i punuar me saktesi per perdorim sa me te lehte.

Rezistent ne te gjitha anet.
Arrini cdo gje vetem me nje dore.
Smartphone teper praktik per tu mbajtur ne dore apo ne xhep.
Nje kornize qe pershtatet lehtesisht me duart tuaja.
Eshte zgjidhja me e mire per ata qe kerkojne stilin dhe performancen. Nje smartphone komod dhe shume funksional mbi te gjitha.
Ekrani 5.5 inch ju mund te shijoni performance te cilesise se larte dhe ngjyra natyrale. Lundroni me shume ne boten pertej tij.

BLACKVIEW E7S DYQAN TAXI ONLINE SHOP

Blackview E7S | merrni fotografi te mrekullueshme me vizion te qarte dhe te mprehte.
Cilesi e larte me detaje reale ne cdo foto.
Shkrepni selfie duke perdorur kameren e perparme.
Ruani cdo kujtim tuajin dhe mbajeni prane vetes ne cdo moment.

Bateri e cila ju mundeson perdorim te telefonit ne cdo cast te dites.
Konsumon me pak bateri per perdorim me afatgjate. Karikohet per nje kohe te shkurter.

Nje eksperience me rezultate te shkelqyera, vetem me Blackview.
| Aftesi me te zgjuara dhe me te shpejta | 

Smartphone Blackview | Dyqan Taxi

blackview E7s ne dyqan taxi black smartphone

Specifikat 

Marka: Blackview
Dual Sim Micro
CPU: 
Quad-Core 1.3 GHz ARM Cortex-A7
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Blackview E7S celulare me Sistem Operativ: Android 6.0 Marshmallow
Ekrani: 5.5inch
Kamera: 8MP LED Flash
Selfie: 5MP
Bateria: 2700mAh


Blerje online me cmimet me konkuruese ne treg vetem ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Blackview E7S smartphone dyqan taxi online blerje

Blackview E7S | Smartphone | RAM 2GB | ROM 16GB

WhatsApp chat