Blackview A8 Max | Smartphone | RAM 2GB | ROM 16GB

9,200 L

Ka stok

Dual Sim
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Blackview me Sistem Operativ: Android 6.0
Ekrani: 5.5inch
Kamera: 8MP
Selfie: 5MP
Blackview Smartphone | Dimensionet: 15.3*7.80*0.9cm
Pesha: 131g

KODI: AGVJU-02 Kategori: , , Etiketime: , ,

BLACKVIEW A8 MAX SMART

Blackview A8 Max | Smartphone i se ardhmes! | Blerje online te sigurta | Dyqan Taxi

Bukuria tashme vjen ne doren tuaj!

Eshte nje smartphone revolucionar i gjenerates se re, per t’ju afruar me prane se ardhmes.
Sido qe ju ta perdorni telefonin procesori siguron performance te shkelqyer.

Smartphone teper praktik per tu mbajtur ne dore apo ne xhep.
Nje kornize qe pershtatet lehtesisht me duart tuaja.
Eshte zgjidhja me e mire per ata qe kerkojne stilin dhe performancen.
Ekrani 5.5 inch ju mund te shijoni performance te cilesise se larte dhe ngjyra natyrale.

Blackview A8 Max Celular AL Shitje Online

Smartphone Blackview A8Max, 
merrni fotografi te mrekullueshme.
Cilesi e larte me detaje reale ne cdo foto, pamje e qarte dhe ne ambjente me ndricim te ulet.
Shkrepni selfie duke perdorur kameren e perparme.
Ruani cdo kujtim tuajin dhe mbajeni prane vetes ne cdo moment. Rishikoni kujtimet tuaja sikur po i perjetoni dhe nje here tjeter.

Bateri e cila ju mundeson perdorim te telefonit ne cdo cast te dites.
Konsumon me pak bateri per perdorim me afatgjate. Ai nuk do te fiket ne mes te dites, duke ju braktisur ju dhe gjithe punen tuaj.

Nje eksperience me rezultate te shkelqyera, vetem me Blackview.
Aftesi me te zgjuara dhe me te shpejta !

smartphen blackview a8 ne dyqan taxi

Smartphone Blackview A8Max

Specifikat 

Dual Sim
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Blackview me Sistem Operativ: Android 6.0
Ekrani: 5.5inch
Kamera: 8MP
Selfie: 5MP
Dimensionet: 15.3*7.80*0.9cm
Pesha: 131g


Blerje online me cmimet me konkuruese ne treg vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e Madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Ngjyra

Be the first to review “Blackview A8 Max | Smartphone | RAM 2GB | ROM 16GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Blackview a8 max dyqan taxi online blerje smartphone

Blackview A8 Max | Smartphone | RAM 2GB | ROM 16GB