Blackview A5 | Smartphone | RAM 1GB | ROM 8GB

6,490 L

Ka stok

Specifikat Blackview A5

Marka: Blackview
Model: 
A5
CPU: 
Quad-Core 1.3 GHz ARM Cortex A-7
Kamera: 5MP
Selfie: 2MP
RAM: 1GB
ROM: 8GB
Sistemi operativ: Android 6.0 Marshmallow
Ekrani: 4.5inch
Dimensionet: 129.9*66*9.5mm
Pesha: 108gr
Bateria: 2000mAh

KODI: AGVJU-01 Kategori: , , Etiketime: , ,

BLACKVIEW A5 SMARTPHONE

Blackview A5 | Smartphone | RAM 1GB | ROM 8GB | Blerje online | Dyqan Taxi

 Bukuria tashme vjen ne doren tuaj!

Blackview eshte nje veper e teknologjise se inovacionit.
Sido qe ju ta perdorni telefonin procesori siguron performance te shkelqyer. Dhe ne ditet me te zena per ju ai do te jete asistenti juaj me i mire.

smartphone blackview ne dyqan taxi

Smartphone teper praktik per tu mbajtur ne dore apo ne xhep.
Nje kornize qe pershtatet lehtesisht me duart tuaja.
Eshte zgjidhja me e mire per ata qe kerkojne stilin dhe performancen. Ndryshe nga smartphone-t e tjere me dimensione te medha, dimensionet e tij perbejne avantazh per te.
Ekrani 4.5 inch ju mund te shijoni performance te cilesise se larte.


BLACKVIEW A5
 1GB RAM

Blackview A5 Smartphone Dyqan Taxi shitje online

Per fotografi te mrekullueshme.
Cilesi e larte me detaje reale ne cdo foto.
Shkrepni selfie duke perdorur kameren e perparme.
Ruani cdo kujtim tuajin dhe mbajeni prane vetes ne cdo moment.

Bateri 2000mAh, ju mundeson perdorim te telefonit ne cdo cast te dites.
Konsumon me pak bateri per perdorim me afatgjate. Modaliteti i kursimit te energjise ju vjen ne ndihme kur ju jeni jashte per nje kohe te gjate pa pasur mundesi karikimi te tij.

Nje eksperience me rezultate te shkelqyera, vetem me Smartphone Blackview.
| Aftesi me te zgjuara dhe me te shpejta | 

 

Specifikat   Blackview

Marka: Blackview
Model: 
A5
CPU: 
Quad-Core 1.3 GHz ARM Cortex A-7
Kamera: 5MP
Selfie: 2MP
RAM: 1GB
ROM: 8GB
Blackview A5 Sistemi operativ: Android 6.0 Marshmallow
Ekrani: 4.5inch
Dimensionet: 129.9*66*9.5mm
Pesha: 108gr
Bateria: 2000mAh


Blerje Online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Ngjyra

Be the first to review “Blackview A5 | Smartphone | RAM 1GB | ROM 8GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Smartphone Blackview A5 dyqan taxi blerje online

Blackview A5 | Smartphone | RAM 1GB | ROM 8GB