Berese Buke DSP – Professional Bread Maker – Albania

10,900 L

S’ka stok

Karakteristika
Projektuar me materiale cilesore.
Kapak me nje pjese xhami per te kontrolluar buken.
19 programe dixhitale dhe ekran LCD.
Programues kohor deri ne 15 ore.
Mban buken tuaj te ngrohte deri ne 60 minuta.
KODI: breand-maker-dsp-kc-3011 Kategori: , ,

 DSP – Professional Bread Maker –  KC 3011

Me beresen e bukes ne shtepi kurseni kohe dhe para pasi ne keto kohe cmimet jane ne rritje.  Shumica e njerezve preferojne te ushqehen shendetshem me buken e pergatitur nga vet ata ne shtepi. Me kete produkt mund te pergatisni bruken qe doni, me gjithe ingredentet qe i duhen pa qene e nevojshme qe ta blini ne dyqan. Makinerite e pjekjes se bukes ofrojne shumellojshmeri pjekje brumi pa qene nevoja qe te harxhoni per  embelsira ose brumera te ndryshme si: brum per pica, brum per briosh, panetone etj. Projektuar me materiale shume cilesore  me 19 programe dixhitale dhe nje ekran LCD, i lehte ne perdorim, ku pastrimi behet shume shpejt dhe pa patur nevoje per mjete te forta.

Projektuar me materiale cilesore.
Kapak me nje pjese xhami per te kontrolluar buken.
19 programe dixhitale dhe ekran LCD.
Programues kohor deri ne 15 ore.
Mban buken tuaj te ngrohte deri ne 60 minuta.
Kapaciteti: 1.5L

 


Dyqan Taxi | Dyqan online ne cdo kohe prane jush!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Berese Buke

Be the first to review “Berese Buke DSP – Professional Bread Maker – Albania”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Berese Buke DSP - Professional Bread Maker - Albania

Berese Buke DSP - Professional Bread Maker - Albania

10,900 L