Beres Makaronash | Makineri per makarona | Sailnovo

3,900 L

Ka stok

  • Prodhon lloje te ndryshme te makaronave.
  • Perbere nga materiali i celikut dhe aluminit.
  • Ka rezistence ndaj mjedisit perreth.
  • Perbehet nga kreher te cilet i japin formen qe doni brumi.
  • Ka nje doreze qe ju ndihmon te vini ne funksion makinerine.
KODI: Beres Makaronash Kategori: , ,

MAKINERI PER MAKARONA SAILNOVO

BERES MAKARONASH-SAILNOVO PASTA MAKER

Nese deshironi qe makaronat te keni brumin e bere sipas deshires suaj dhe ai ne supermarket mendoni se nuk i afrohet aspak shijeve tuaja, ju duhet patjeter te blini produktin Sailnovo pasta maker. Kjo makineri eshte ideuar per pergatitjen e llojeve te ndryshme te pastave kshtu qe ju mund te gatuani te preferuan tuaj sa here te deshironi.

BERESE MAKARONASH – SAILNOVO PASTA MAKER

Beresja e makaronave eshte e perbere nga materiali i celiku dhe alumini me cilesi shume te larte. Kjo lloj veshje eshte me e forte dhe e qendrueshme se gjithe veshjet e tjera te kuzhines.

Kjo makinë është gjithashtu pa BPA, që do të thotë se nuk do të duhet të shqetësoheni për ndonjë kimikate të rrezikshem që mund te preken makaronat tuaja.

Ndryshe nga beresit e tjere te makaronave kjo makine berese nuk duhet te lahet me uje te bollshem ose pjatalarese.

Rekomadohet qe ajo te lahet me nje furce druri e cila ndihmon qe te hiqen te gjita copat e mbetura te brumit sidomos ne “kreherin” i cili u jep forme makaronave.

Ai eshte i levizshem dhe e bene pastrimin me te thjeshte dhe te lehte.

Per te bere te mundur qe brumin qe keni vendosur ne te t’u jepni formen e makaronave mjafton qe te levizni dorezen e saj e cila shtyn brumin e vendosur ne pjesen kreherese te makinerise te marri formen e pastave.

Nuk ze shume hapesire ne kuzhine dhe puthitet shume mire me siperfaqen.

SPECIFIKATSailnovo Pasta Maker Beres Makaronash Celik Bli Online Dyqan Taxi

Prodhon lloje te ndryshme te makaronave.

Perbere nga materiali i celikut dhe aluminit.

Ka rezistence ndaj mjedisit perreth.

Perbehet nga kreher te cilet i japin formen qe doni brumi.

Ka nje doreze qe ju ndihmon te vini ne funksion makinerine.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Ngjyra

Lloji

Beres Makaronash

Be the first to review “Beres Makaronash | Makineri per makarona | Sailnovo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sailnovo Pasta Maker Beres Makaronash Celik Bli Online Dyqan Taxi

Beres Makaronash | Makineri per makarona | Sailnovo

WhatsApp chat