Beres Krepash | DSP Crepe Maker – Best Price

3,890 L4,900 L (-21%)

Ka stok

Pajisje e shkelqyer kuzhine me te cilen mund te gatuani krepat sipas shijeve te preferuara.
Pergatisni pancakes dhe pite me nje diameter 28 centimetra.

KODI: Se-dsp-crepe-pan Kategori: , ,

Beres Krepash | DSP Crepe Maker

Beres Krepash | DSP Crepe Maker – Best Price

Pajisje e shkelqyer kuzhine me te cilen mund te gatuani krepat sipas shijeve te preferuara. Pergatisni pancakes dhe pite me nje diameter 28 centimetra. Doreze e pershtatshme e cila do te kontribuoje ne rehatine dhe ne procesin e gatimit.
Fale veshjes jo ngjitese te siperfaqes, petullat nuk digjen dhe pjekja realizohet ne menyre te barabarte.  Gjate gatimit prodhuesi i krepave nuk e djeg brumin kjo fale teknologjise se integruar ne pajisje.
Ne madhesi kompakte eshte i pershtatshem ta marresh me vete ne nje udhetim .

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

 

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Beres Krepash | DSP Crepe Maker - Best Price

Beres Krepash | DSP Crepe Maker - Best Price

3,890 L4,900 L (-21%)

Shto ne Shporte
WhatsApp chat