Beres Hamburger alumini

1,290 L

Ka stok

19273

KODI: 3830069721205 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Beres Hamburger

Beres Hamburger

  • Një mjet i domosdoshëm në përgatitjen e hamburgerve.
  • Bërë nga alumini i qëndrueshëm.
  • Teper i lehte ne perdorim.
  • Mjafton te vendosni mishin apo produktin e deshiruar ne enen perkatese dhe ta shtypni.
  • Ato do marrin formen e deshiruar dhe madhesine e duhur, kaq e lehte edhe ne pastrim.
  • Kodi: VP0243.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Beres Hamburger alumini”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Beres Hamburger alumini

WhatsApp chat