Batanije Pambuku Aurum Sophia Soft Unique Blanket

2,990 L

Ka stok

Batanije Pambuku – Aurum Sophia Soft Unique Blanket

 • Dizanj i bukur dhe elegant
 • Material i bute pambuku dhe mikrofiber me cilësi të lartë
 • E pershtashme në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes apo per ta marr me vete ne udhetim
 • Kombinim dhe gershetim unik i nuancave te bezhes dhe kremit
 • Mund te lahet ne lavatrice ne temperature 30 grade
 • Dimensionet: 150 x 200 cm
 • Kodi: VP0742
KODI: 3838646003263 Kategori: , ETIKETIMI:

BATANIJE PAMBUKU – AURUM SOPHIA

BATANIJE PAMBUKU | DYQAN TAXI

I pershtatshem per personat qe kane ftohte shume gjate diteve te dimerit, vecanerisht gjate gjumit. Dyqan Taxi sjell per ju batanijen qe mund ta perdorni per 2 funksione  kryesore: per tu mbuluar gjate dimerit dhe si nje mbulese krevati.

NGROHTESI DHE BUTESI NE DITET E DIMERIT 

Te gjithe kemi nevoje te ndjeme nje ngrohtesi kur perjashta ben shume ftohte, por mund te bejme nje gjume te shlodhes e te rehatshem eshte nje tjeter kenaqesi me vete. Batanija eshte ne dispozicion me nje peshe te lehte e cila eshte e mbushur me mikrofibra qe ju mban ngrohte dhe te shendetshem. Meqenese eshte i perbere teresisht nga material 100% leshi me mbulese pambuku e cila siguron qe te thithe lageshtira gjate gjumit.   Per te bere larjen e kesaj batanije mund te perdorni në një program larës me temperaturë të ulët, ku me pas mund te thahet shume lehte pa u demtuar. Me nje dizajn te gershetuar me nuancat e ngjyres bezhe dhe krem.

Batanije-Pambuku-Aurum-Sophia-Soft-Unique-Blanket

 • Dizanj i bukur dhe elegant
 • Material i bute pambuku dhe mikrofiber me cilësi të lartë
 • E pershtashme në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes apo per ta marr me vete ne udhetim
 • Kombinim dhe gershetim unik i nuancave te bezhes dhe kremit
 • Mund te lahet ne lavatrice ne temperature 30 grade
 • Dimensionet: 150 x 200 cm
 • Kodi: VP0742

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Batanije

Be the first to review “Batanije Pambuku Aurum Sophia Soft Unique Blanket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Batanije Pambuku Aurum Sophia Soft Unique Blanket

WhatsApp chat