Batanije me Korent Teke | Ngrohese Elektrike First Austria

3,990 L

Ka stok

Material 100% Poliester
3 Nivele Temperature
Me ekran Tregues LED
Mbrojtje nga mbinxehja
Dimensionet| 150 cm * 80 cm
Fuqia: 60 Watt
Tensioni: 330V
Frekuence: 50 HZ

KODI: batanije-me-korent-teke-first-austria-8120 KATEGORIA: ETIKETIMI:

BATANIJE ME KORENT NGROHJE ELEKTRIKE FIRST AUSTRIA PER DYSHEK TEKE

Batanije me Korent teke | Batanija me ngrohje Elektrike | Ngrohese Dyshek Per Krevatin | HOT WINTER |

Jo vetem batanije por dhe nje ngrohese e cila qeteson muskujt e lodhur dhe te tendosur vetem per pak minuta.
Pajisur me nje buton kontrolli me 3 nivele nxehtesie.
Ngrohje shpejt portative, te cilen mund ta merrni me vete kudo qe te shkoni.
Paloset ne nje madhesi te vogel te pershtatshme per te mos zene shume vend ne valixhen tuaj.
Material shume i bute, i ngrohte dhe i pershtatshem per tu perdorur ne cdo  moment qe te deshironi.

Zgjidhja ideale per t’u ngrohur gjate dimrit eshte Batanije Ngrohese First

Batanije elektrike teke per ngrohje te shpejte ne netet e ftohta te dimrit.Batanije me korent Dyan Taxi
Dizajnuar nga nje material shume i kendshem, shume i ngrohte, shume i bute dhe shume praktik.
Ndjesia e ngrohte qe ofron kjo Batanije Elektrike do ti beje keto Krishtlindje Magjike.
Ju dhe familja juaj do te shijoni dite te qeta dhe relaksuese me kete ngrohese elektrike.
Shijoni fundjavat e gjata në një krevat të ngrohtë para se të lodheni me rroba te tjera shtese dhe te cilat ju pengojne levizjen lirshem.

Krijoni nje dyshek me korent duke perdorur batanijen elektrike 

BATANIJE ELEKTRIKE ME NGROHJE | NUK KA ME GJUM TE PAREHATSHEM

Nuk ka asgje me te bezdisshme sesa kembet e ftohta ne netet e dimrit. Keto probleme ndikojne ne gjumin tuaj duke mos lejuar ta shijoni ate tamam.   | DYSHEK ME KORENT |
Ne kemi zgjidhjen perfekte per kete problem.
Batanije me korent teper praktike, por mbi te gjitha eshte shume e ngrohte. Kembet dhe cdo pjese e trupit do jete ne temperaturen e duhur per tju ofruar qarkullimin e mirë të gjakut dhe një gjumë më të rehatshëm se me pare.

Kjo batanije do te ktheje dyshekun tuaj normal ne nje dyshek me korent

Nuk duhet te mungoje nga shtepia juaj

BATANIJE ME KORENT FIRST AUSTRIA

batanije me korent ngrohje elektrike ngrohese per krevatin first austria

Gjum i rehatshem mbi Batanije me Korent First Austria

Shume e kendshme dhe komforte.

Nuk mund ta kufizosh perdorimin e saj vetem ne dhomat e gjumit. Kjo ngrohese elektrike mund te perdoret shume mire edhe ne sallonin tuaj kur jeni duke pare nje film, lexuar nje liber apo duke shijuar nje filxhan caj te ngrohte.

BATANIJE ELEKTRIKE TEKE

Pse duhet te zgjidhni kete batanije me ngrohje elektrike?

-Ideale per tu perdorur cdo dite
-Material shume i bute
-Me 3 nivele nxehtesie
-Ngrohet shpejt
-Mbrojtje nga mbinxehja
-Mbrojtje nga qarku i shkurter.
– Batanije dimerore me cope te bute

Kjo eshte nje zgjidhje jo shume e shtrenjte dhe shume efektive per netet e ftohta te Dimrit.

SHOP ONLINE TOP SALE PRODUCTS ONLY AT DYQAN TAXI

 Batanije Elektrike | Ngrohese elektrike per krevatin

Batanije me korent First Austria Dyqan Taxi Online Tirane ngrohese elektrike

Batanije me korent teke First Austria

Te mirat e batanijes elektrike ne krahasim me ato tradicionale jane te medha , sidomos ne zonat ku ben shume ftohte.

BATANIJE ME KORENT – NGROHJE ELEKTRIKE PER KREVATIN 

Specifikat

Material 100% Poliester
3 Nivele Temperature
Me ekran Tregues LED
Mbrojtje nga mbinxehja
Dimensionet| 150 cm * 80 cm
Fuqia: 60 Watt
Tensioni: 330V
Batanije Elektrike me Frekuence: 50 HZ

Mund të ngrini më shumë nivelin e temperatures duke perdorur butonin e integruar

DYSHEK ME KORENT

Shiko dhe BATANIJE ME NGROHJE DOPIO per nje dimer te ngrohte !!

Porosit tani Batanije me Korent First Austria, per nje dimer te nxehte | Dyqan Taxi Online Shop Albania |
Per me teper informacion ju lutem te KONTAKTONI ne numer: 0682141111

Pasi te provoni kete batanije me ngrohje elektrike me korent nuk do te deshironi te ktheheni me te mbulesa juaj e meparshme.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Batanije

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Dergo vleresimin tend

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Ersida Bami

    Kete vit me duhet dopjo se sjam me single 😂😂

batanije me korent ngrohese elektrike first austria 8120 albania shop shopping online

Batanije me Korent Teke | Ngrohese Elektrike First Austria

WhatsApp chat