Batanije Beatrice – Soft Modern Blankets

3,390 L

Ka stok

 • Material i cilesise se larte me mikrofibër
 • Gërshetim luksoz
 • Butësi e jashtëzakonshme
 • Dizanj i bukur dhe elegant
 • Ngjyre e kafe
 • Ideale per dhomen e gjumit apo ndenjes
 • Mund ta marrni me vete ne udhetime
 • Dimensionet: 200 x 200 cm
KODI: 3830073443643 Kategori: , ETIKETIMI:

BATANIJE BEATRICE – 200 x 200 CM

Batanije Beatrice eshte nje material me kualitet te larte sepse eshte e perbere nga mikrofibra natyror. Batanija ofron nje butesi te jashtezakonshme duke ju ofruar komoditet, rehati edhe ngrohtesi , te cilin aq shume e deshironi. Porositeni tani me cmimin me te mire ne Dyqani Taxi edhe paguani ne dorezim.

BATANIJE BEATRICE-SOFT MODERN BLANKETS

Batanija Beatrice duke qene permban mikofribra natyrore, ajo bene te mundur nje gjume te rehatshem edhe te qete. Por jo vetem, mikofribrat e bejne ate qe te jete nje batanije qe ju ofron gjithashtu edhe butesi optimale duke ju ofruar nje kenaqesi teksa mbeshtilleni me te. Dizanji modern  e bene ate qe te jete shume e pershtatshme edhe per dekor me cdo arredim te  dhomave tuaja te gjumit apo ndenjes. Nga prakticitet qe ka ju mund ta merrni me vete ne udhetimet tuaja duke mos i’u ndare ne asnje moment rehatise qe ajo ofron. Per te ruajtur cilesine e saj edhe qe te jete me jetegjate rekomandohet qe ta lani ne lavatrice me temperaturen 30 grade celisues.

 • Material me mikrofiber i cilesise se larte batanije-beatrice-ne-shitje-online
 • Gërshetim luksoz dhe modern
 • Butësi e jashtëzakonshme
 • Dizanj i bukur dhe elegant
 • Ngjyre kafe
 • Ideale per dhomen e gjumit apo ndenjes
 • Mund ta marrni me vete ne udhetime
 • Lahet ne temperaturen ne 30 grade celcius
 • Dimensionet: 200 x 200 cm

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Batanije

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Batanije Beatrice - Soft Modern Blankets

WhatsApp chat