Batanije Beatrice – Ngjyre Kafe – Best Blankets for 2020

2,390 L

Ka stok

 • Material i cilesise se larte me mikrofibër
 • Gërshetim luksoz
 • Butësi e jashtëzakonshme
 • Dizanj i bukur dhe elegant
 • Ngjyre e kafe
 • Ideale per dhomen e gjumit apo ndenjes
 • Mund ta marrni me vete ne udhetime
 • Lahet ne lavastrice ne 30 grade
KODI: 3830073443636 Kategori: , ETIKETIMI:

BATANIJE BEATRICE – 130 x 200 CM

Batanije Beatrice eshte nje material i cilesise se larte sepse eshte e perbere nga mikrofibra natyral te pambukut. Me  nje perberje te tille batanija ofron nje butesi te jashtezakonshme qe do t’ju siguroj komoditet, rehati edhe ngrohtesi. Porositeni tani me cmimin me te mire ne Dyqani Taxi edhe paguani ne dorezim.

BATANIJE BEATRICE- BEST BLANKETS FOR 2020 

Batanija Beatrice permban mikofribra natyrore, ndaj edhe ju mund ta shijoni pa asnje problem qendrimin ne te. Kjo batanije do t’ju ofroje ngrohtesi per te perballuar me se miri ditet e ftohte te dimrit. Batanija bene te mundur qe ju te bene nje gjume te qete dhe relaksues. Dizanji luksoz e bene ate qe te jete shume e pershtatshme edhe per dekor ne dhomen tuaj te gjumit apo ndenjes. Nga prakticitet qe mbart ju mund ta merrni ate  me vete teksa kryeni edhe udhetimet tuaja . Lahet ne temperaturen 30 grade celsiuc.

 • Material i cilesise se larte me mikrofibër
 • Gërshetim luksoz
 • Butësi e jashtëzakonshmebatanije-beatrice-ne-shitje-online
 • Dizanj i bukur dhe elegant
 • Ngjyre e kafe
 • Ideale per dhomen e gjumit apo ndenjes
 • Mund ta marrni me vete ne udhetime
 • Lahet ne lavastrice ne 30 grade
 • Permasat 130×200 cm

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Batanije

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Batanije Beatrice - Ngjyre Kafe - Best Blankets for 2020

WhatsApp chat