Mbulesa karrigesh cilesore dhe me dizajn te bukur

650 L

 • Jane te qendrueshme dhe rezistente.
 • Perdoren per shtepi, restorane dhe zyre.
 • Lahen lehtesishte dhe nuk kane nevoje per hekurosje.
 • Permasat: A. 45 x 60 cm/ B. 40 x 50 cm/ C. 40 x 50 cm.
Pastro
KODI: mbulesa-karrigesh Kategori: , ,

MBULESA KARRIGESH CILESORE

Mbulesë karrigesh te bukura elastike, me shtrirje të lartë, gjithashtu edhe te qëndrueshme për të mbrojtur karrigen tuaj nga rrëshqitja. Lehtë për tu pastruar dhe rregulluar pa asnjë mundim.

Do t’i japë karriges tuaj të vjetër një pamje të re dhe do të duket e freskët dhe me stil në restorantin apo shtepine tuaj! Dhe gjithashtu do te mbroje karrigen tuaj nga pluhuri, njollat ​​dhe gërvishtjet.

MBROJTESE PER KARRIGET ME DIZAJN TE BUKUR 

Mbulesa e karrigeve është e tërheqese dhe i përshtatet shumicës së karrigeve. Mbulesat e thjeshta dhe të buta të sediljeve tona e bëjnë shtëpinë tuaj të ngrohtë dhe të rehatshme.

Jane fleksibël, te rehatshme, rezistente, instalohet lehtë, hiqet dhe lahet, pa hekurosur. Kur nuk është e nevojshme, mund të paloset dhe të vendoset në dollap. Këto mbrojtëse te bukura të karriges do t’i japin mobiljeve tuaja një prekje të sofistikuar dhe dizajni i hijshëm përdoret gjerësisht.

Specifikat:mbulese karrigesh
 • Materiali: Poliester / Pambuk.
 • Lehtesisht te instalueshme.
 • Jane te qendrueshme dhe rezistente.
 • Perdoren per shtepi, restorane dhe zyre.
 • Lahen lehtesishte dhe nuk kane nevoje per hekurosje.
 • Permasat: A. 45 x 60 cm/ B. 40 x 50 cm/ C. 40 x 50 cm.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Dizajn

Mbulese me yje, Mbulese me figura

Be the first to review “Mbulesa karrigesh cilesore dhe me dizajn te bukur”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbulesa karrigesh cliesore

Mbulesa karrigesh cilesore dhe me dizajn te bukur

WhatsApp chat