Batanije Beatrice – Bordo Soft & Warm

2,390 L

Ka stok

 • Material i cilesise se larte me mikrofibër
 • Gërshetim luksoz
 • Butësi e jashtëzakonshme
 • Dizanj i bukur dhe elegant
 • Ngjyre e kuqe
 • Ideale per dhomen e gjumit apo ndenjes
 • Mund ta marrni me vete ne udhetime
 • Lahet ne lavastrice ne 30 grade
 • Dimensionet: 130 x 200 cm
KODI: 3830073443650 Kategori: , ETIKETIMI:

BATANIJE BEATRICE – BORDO

Batanije Beatrice eshte nje material i cilesise se larte sepse eshte e perbere nga mikrofibra natyrale. Me  nje perberje te tille batanija ofron nje butesi te jashtezakonshme qe do t’ju siguroj komoditet, rehati edhe ngrohtesi. Porositeni tani me cmimin me te mire ne Dyqani Taxi edhe paguani ne dorezim.

BATANIJA BEATRICE-BORDO SOFT & WARM

Duke qene se batanija Beatrice permban mikofribra natyrore, ajo arrin qe te japi ngrohtesine qe ju nevojite gjate dimrit. Por jo vetem, mikofribrat e bejne ate qe te jete nje batanije qe ju ofron gjithashtu edhe butesi optimale duke u qetesuar edhe relaksuar gjate gjumit. Dizanji i bukur e bene ate qe te jete shume e pershtatshme edhe per dekor ne dhomen tuaj te gjumit apo ndenjes. Nga prakticitet qe ka ju mund ta merrni me vete ne cdo udhetim tuajin.

Temperatura qe duhet te lani batanijen eshte ne 30 grade celcius.

 

 • Material shume kualitativ me mikrofibërbatanije-Beatrice-ne-shitje-online-dyqan-taxi
 • Gërshetim luksoz
 • Butësi e optimale
 • Dizanj modern dhe elegant
 • Ngjyre e kuqe
 • Ideale per dhomen e gjumit apo ndenjes
 • Mund ta marrni me vete ne udhetime
 • Lahet ne lavastrice ne 30 grade
 • Dimensionet: 130 x 200 cm

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Batanije

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Batanije Beatrice - Bordo Soft & Warm

WhatsApp chat