Batanije Beatrice – Bordo Best for 2020

3,390 L

Ka stok

 • Material i cilesise se larte me mikrofibër
 • Gërshetim luksoz
 • Butësi e jashtëzakonshme
 • Dizanj i bukur dhe elegant
 • Ngjyra kafe
 • Ideale per dhomen e gjumit apo ndenjes
 • Mund ta marrni me vete ne udhetime
 • Lahet ne lavastrice ne 30 grade
 • Dimensionet: 200 x 200 cm
KODI: 3830073443667 Kategori: , ETIKETIMI:

BATANIJE BEATRICE – 200 x 200 CM

Batanije Beatrice eshte nje material i cilesise se larte sepse eshte e perbere nga mikrofibra natyrale. Me  nje perberje te tille batanija ofron nje butesi te jashtezakonshme qe do t’ju siguroj komoditet, rehati edhe ngrohtesi. Porositeni tani me cmimin me te mire ne Dyqani Taxi edhe paguani ne dorezim.

Batanije Beatrice – Bordo Best for 2020

Duke qene se batanija Beatrice permban mikofribra natyrore, ajo arrin qe te japi ngrohtesine qe ju duhet ne ditet e ftohte te dimrit. Por jo vetem, mikofribrat e bejne ate qe te jete nje batanije qe ju ofron gjithashtu edhe butesi optimale duke u qetesuar edhe relaksuar gjate gjumit. Dizanji i bukur e bene ate qe te jete shume e pershtatshme edhe per dekor ne dhomen tuaj te gjumit apo ndenjes. Nga prakticitet qe ka ju mund ta merrni me vete ne udhetimet tuaja duke mos iu ndare komoditetit te saj. Temepratura qe mund te lani batanijen eshte ne 30 grade edhe pas larjes do te vini re se do te jete si heren e pare qe e keni blere.

 • Material i cilesise se larte me mikrofibër
 • Gërshetim luksoz
 • Butësi e jashtëzakonshme
 • Dizanj i bukur dhe elegant
 • Ngjyra kafe
 • Ideale per dhomen e gjumit apo ndenjes
 • Mund ta marrni me vete ne udhetime
 • Lahet ne lavastrice ne 30 grade
 • Dimensionet: 200 x 200 cm

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Batanije

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Batanije Beatrice - Bordo Best for 2020

WhatsApp chat