Backpack me Solar Panel | Canta Shkolle | Cante Laptopi

3,900 L

Gjendja: Dyqan Taxi

Gjendje

Kundra Vjedhjes
Usb per karikim
Panel diellor
Rripa me shkume
E pershatshme per laptop
Karikon Smartphone Tablet
Material qe ajroset Antibakterial

KODI: backpack-solar-charging Kategorite , , ETIKETIME: , , ,

BACKPACK SOLAR – CANTE SHPINE

Backpack Albania | Canta Shkolle me Solar Panel | Cante Shpine Laptopi Per Femra & Meshkuj | Mens Black |

Asnjehere mos arrini Modalitetin e Energjise se ulet !

Ndersa perdorim telefonat tane praktikisht cdo sekonde te dites, jeta e baterise kullon me shpejte se kurre. Kjo shpeshere na prish pune, duke na vendosur ne levizje per te gjetur nje zgjidhje sa me te mire per kete shqetesim.
Karikuesit e levizshem jane te shkelyeshem por ato duhet te karikohen gjithashtu. Nuk ka zgjidhje me te mire se kjo per te qene aktiv ne cdo cast te dites.
Energjia diellore eshte e lire, miqesore me mjedisin dhe e disponueshme kudo.

Nje prirje e re ne lojen e energjise portative diellore jane panelet diellore te ndertuara ne Cante shpine.
Eshte nje ide e zgjuar qe ju lejon te perdorni fuqine e diellit ndersa ju shijoni perditshmerine tuaj.
Pa pasur nevoje te ndaloni ndonjehere qe telefoni juaj te kete nevoje per karikim.

Eshte nje zgjidhje e shkelqyeshme per udhetaret dhe aventurieret | Backpack Albania 

Mens Black Backpack Cante shpine per laptop Dyqan Taxi

Zgjidhja ideale per eksploruesit ne natyre qe jo gjithmone kane qasje ne nje burim tjeter energjie.
Ju do te jeni i sigurte per gjetur nje burim te Energjise Portative qe funksionon per ju .
Jo vetem kaq por edhe Cante laptopi Antivjedhjes me Karikim Diellor te nje kapacitetit te larte per burra dhe per gra.
Kur mbyllet jo vetem qe i mban zinxhiret te mbyllur, por ajo siguron te gjithe canten per te mos lejuar qe dikush ta hape ate.

Kjo cante Backpack mund t’ju vije shume mire ne ndihme dhe profesionisteve apo studenteve te cilet jane te zene gjate gjithe kohes me pune. Dyqan Taxi | Albania

Rrip i Forte i shpatullave me shkume lehteson mbajtjen ne shpatulla pa krijuar ndjesine e bezdisjes apo dickaje te rende dhe forte ne shpinen tuaj.
Zinxhir me dy ane.
E perbere nga materiale te cilesise se larte dhe me ngjyra te forta, rezistente ndaj perdorimit dhe gervishtjeve.

Ne te mund te mbani te gjitha pajisjet e nevojshme per nje udhetim apo per ne shkolle.

Cante shpine, Canta Shkolle Laptopi, Backpack, Me karikim diellor per smartphone

Ngjyra: Gri + E zeze | Mens black backpack |
Materiali i cantes: Nylon
Madhesia e shpines: 43 * 19 * 30 cm
Kapaciteti i shpines: 50L
Paneli diellor dhe Fuqia diellore: 6.5W, 6.5V
Backpack Albania, e pershtatshme per udhetime plot aventura ne natyre, udhetime biznesi, alpinizem dhe sport.

 

 

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi Dyqan Taxi
Per Porosi online mund te kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

,

Vleresim mesatar

4.00

04
( 4 Vleresime )
5 Star
50%
4 Star
0%
3 Star
50%
2 Star
0%
1 Star
0%
Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

4 Vleresime per kete produkt

 1. 04

  nga Aldi Cilimi

  Shume cante e bukur dhe cilesia super
  Duhet nje power bank qe nuk eshte e perfshire po une e kam kshu qe sme prish pune

 2. 04

  nga sofjana

  po si i behet qe mua canta sme karikon si mund te me ndihmosh per kete me dicka qe se di e se kam provuar

 3. 04

  nga sofjana

  Help me with the charger place bc it doesn’t work. now pls

  • nga dyqantaxi

   Pershendetje
   Fisha e karikimit te panelit diellor duhet te futet ne nje powerbank
   dhe nga powerbank me nje usb ne celularin tuaj

 4. 04

  nga Genti Qako

  Sa te fuqishem e pranon PowerBank?

  • nga dyqantaxi

   Pranon te gjitha modelet, ska rendesi fuqia.

backpack albania canta shpine per shkolle cante shpine laptopi solar panel per femra Mens Black

Backpack me Solar Panel | Canta Shkolle | Cante Laptopi

WhatsApp chat