Back Brace Posture Corrector | Dhimbjet e Shpines

1,700 L

Ka stok

  • Royal Back Posture – Drejton Trupin tuaj . 
  • Rregullon qendrimin e trupit tuaj. Nese nevojitet shtrengoni rripat per te rregulluar presionin te shpatullat.
  • Mund te lahet me dore me detergjent te bute.
  • Per meshkuj dhe femra ,i ben muskujt te ndihen me te shplodhur.
KODI: 9729801381 KATEGORIA: Etiketime: , , , ,

ROYAL BACK POSTURE

Fix Back Brace For Posture Corrector | Dhimbjet e Shpines | Dhimbje Shpine

Qëndrimi i dobët po shtrëngon qafën dhe shpinën? A shkakton dhimbje gjatë gjithë ditës ? Dhimbje që nuk do të largohet?

Atëherë ju duhet Royal Posture mbështetja e mahnitshme e shpinës që rregullon në mënyrë të përkryer shtyllën kurrizore për të ndihmuar në lehtësimin e dhimbjes.

Eshtë në thelb një rrip mbështetës i jashtëzakonshëm ergonomik që shërben për të rregulluar me butësi dhimbjet e shpines dhe lehtësimet tuaja nga agonia e shkaktuar nga qëndrimi i dobët. Për më tepër, ky rrip gjithashtu mbështet qafën dhe pjesën e poshtme të klientit. Pershtatet lehtesisht me cdo forme trupi. 

Fragmenti korrektues i pozicionit është bërë nga një përzierje neoprene, najloni dhe pambuku pa frymë dhe përshtatet mirë nën rrobat tuaja.
Korigjues shpine | Royal Back Posture pajisja qe eshte dizajnuar te korigjoje deformimet e shpines, duke trajnuar muskujt dhe shpatullat per tu kthyer ne gjendjen natyrale.

Korigjues i shtylles kurrizore Royal Back Posture

Back Brace For Posture Corrector, Fix it | Dhimbje Shpine

Qendrimi i keq i pakontrolluar mund te shkaktoje dhimbje madje te coj deri ne demtime nervore .
Royal Back Posture se bashku me terapine fizike ndihmon ne trajtimin e dhimbjes .
Pershtatet ne menyre te persosur nen rrobat tuaja , qendroni me te sa me gjate per rezultate sa me te shpejta .
Pajisja perbehet nga nje rrip prej materiali te bute, komfort per trupin.

Karakteristika

Lehtësoni dhimbjet e shpinës
Ju ndihmojmë të korrigjoni sjelljen tuaj
Ofron mbështetje efektive pas një zhvendosjeje të shpatullave të shpatullave dhe shpinë.
Mbështetje për supet tuaja dhe mbrapa dhe përmirësoni sjelljen tuaj.
Ndihmoni në ruajtjen e sjelljes së duhur


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Gjendja

Lloji

Mbajtese shpine

Be the first to review “Back Brace Posture Corrector | Dhimbjet e Shpines”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Korigjues shpine korigjus shpine royal posture drejtim shpine shpines ec drejt drejto shpinen shtylla kurizore

Back Brace Posture Corrector | Dhimbjet e Shpines