Asus Smartphone | Zenfone ZE551 ML | Black

13,900 L

Ka stok

Specifikat Asus Zenfone ZE551 ML

Marka: Asus
Model: 
Zenfone ZE551 ML
Rrjeti: 
4G
CPU: 
Quad-core 1.8 GHz
Kamera: 13MP
Selfie: 5MP
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Ekrani: 5.5inch
Bateria: 3000mAh
Dual Sim

ASUS ZENFONE ZE551 SMART

Asus Smartphone | Zenfone ZE551 ML | Black | Celulare | Dyqan Taxi | Blerje Online

Nje ekran me shikim me te mire, ju con drejt nje pervoje te re.
Dizajn i thjeshte me ngjyra te gjalla | Finitura ne ngjyre te zeze bie ne sy.

Asus Zenfone Ze551 ne dyqan taxi

Smartphone qe nuk do e hiqni me nga dora!

Kamera per te regjistruar momentin ashtu si ju deshironi.
Kujtimet tuaja mbeten te gjalla, te ndritshme dhe te qarta me prekjen e nje butoni. Mos hezitoni te ndani me te miren tuaj me miqte. Shfaqni fotot tuaja te mrekullueshme, te qarta dhe plot ngjyra me nje publik me te gjere.

Procesori Quad Core ben qe gjithcka te kryhet pa probleme per te mbajtur ritmin e jetes suaj.
Nje fotografi nuk eshte thjeshte nje fotografi me Zenfone ZE551 ML.
Shkrepni foto pa fund ne cdo ambjent. Foto me nje kualitet te larte si diten edhe naten.

Bateri 3000mAh per cdo dite tuajen.
Smartphone qe nuk fle kurre. Prane jush ne cdo cast te dites cdohere qe do ju nevojitet. Ruan energjine e tij dhe ne castet e fundit duke reizistuar dhe per disa ore.

 Asus Smartphone ZE551

Asus Zenfone Ze551 Dyqan Taxi Online Shop

Specifikat

Marka: Asus
Model: 
Zenfone ZE551 ML
Rrjeti: 
4G
CPU: 
Quad-core 1.8 GHz
Kamera: 13MP
Selfie: 5MP
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Ekrani: 5.5inch
Bateria: 3000mAh
Dual Sim
Smartphone Asus Zenfone me Sistem operativ: Android 5.0 (Lollipop), upgradable to 6.0 (Marshmallow)
Dimensione: 152.5 x 77.2 x 10.9mm
Pesha: 145gr


Blerje online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Ngjyra

Be the first to review “Asus Smartphone | Zenfone ZE551 ML | Black”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Asus Zenofone ZE551 ML smartphone dyqan taxi blerje online

Asus Smartphone | Zenfone ZE551 ML | Black