Arthritis Massage Oil | Vaj per semundjet Reumatizmale

1,690 L

Ka stok

Benefitet nga perdorimi i tij: 
-Stimulon levizjen e lirshme dhe pa pengesa te kyceve.
-Largon acidin urik nga kycet.
-Permireson qarkullimin e gjakut ne kyce.
-Stimulon forcen dhe energjine e muskujve.
KODI: i-239566786589 KATEGORIA:

ARTHRITIS MASSAGE OIL

Vaj masazuesh per semundjet Reumatizmale | Arthritis Massage Oil

Vaj masazuesh per semundjet reumatizale, nje vaj mjaft efektiv. Masazhi i rregullt ne muskuj dhe kyce, qofte dhe vete aplikimi i masazhit ne kushtet e shtepise realizon nje reduktim te dhimbjeve per  njerezit me artrit.

Benefitet nga perdorimi i tij: 
-Stimulon levizjen e lirshme dhe pa pengesa te kyceve.
-Largon acidin urik nga kycet.
-Permireson qarkullimin e gjakut ne kyce.
-Stimulon forcen dhe energjine e muskujve.
Mund te perdoret nga personat te cilet kane probelme me : 
-Artrozat.
-Arteriet.
-Hernia Disakle.
-Migrena.
-Mikro traumat.
-Terheqjet muskulare.
-Stresi dhe depresioni etj.

Bli online, kurse kohe & para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Vajra

Be the first to review “Arthritis Massage Oil | Vaj per semundjet Reumatizmale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Arthritis massage oil

Arthritis Massage Oil | Vaj per semundjet Reumatizmale